Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1-2-3. nap és megszületett fórum

1-2-3. nap és megszületett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 1-2-3. nap és megszületett

1 2 3
2011. jún. 2. 14:11

Gratulálok első sorban a kisfiadhoz, aztán a kitartásodhoz és a remek cikkedhez.

Közben mindvégig azon gondolkoztam, hogy nehéz megtalálni a középutat a háborítatlanság és a gyorsan, semmi ok nélkül történő közbeavatkozás között. Én is két napig vajúdtam, de én kimondottan kértem,hogy ne avatkozzanak közbe. Így tényleg enyhe fájdalmakkal jutottam el a szülésig.

Viszont ez nagyon hosszú idő és be is jött amitől féltél, mármint a fertőzés...

Szóval nem szabadott volna eddig várni, ez az az eset amikor lett volna létjogosultsága az oxitocinnak előbb is... De hát mi szavunk van nekünk egyszerű szülő nőknek ott, a fehér ruhások birodalmában.

31. scorpiolady (válaszként erre: 26. - Dittti)
2011. jún. 1. 19:04
Hozzá jártam terhesgondozásra, mindkét fiammal, az első fiam Bodai Károlynál született császárral, a második Busznyák Csabánál simán, mindkét doki rendes volt pedig nem voltak fogadottak. A második dokit már csak azért is mert neki köszönhetem hgoy a második fiammal megtudhattam milyen a természetes szülés, minimális beavatkozással.
30. Kiky80
2011. jún. 1. 15:47
Szia!Gratulálok a pici fiadhoz. Én is Győrben szültem, de nem volt semmi problémám az ottaniakkal. Az egyik csecsemős nővér volt bunkó, ránk szólt hogy szelektíven gyűjtsük már a szemetet azért van a két kuka (bunkó stílusban és hangnemben, mintha tudnunk kellett volna), aztán meg jött a takarítónő és összeöntötte a két kukát és elvitte. Jó egészséget Noelnek és Neked is.
2011. jún. 1. 15:30
Le a kalappal előtted!!! Nagyon bátor és ügyes vtál! A kisfiad tündéri!!
2011. jún. 1. 14:18

Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz.

Jó egészséget sok sok boldog percet!

27. 7e4d9dea5c (válaszként erre: 25. - Scorpiolady)
2011. jún. 1. 12:23
hát én is györben szültem de én az egy-két kivételt fogtam ki!
26. Dittti
2011. jún. 1. 12:10

Aki nagyon rendes volt és végül neki köszönhetem a fiam : Stummer János! csak ajánlani tudom! :)


Egyébként én is szerette volna háborítatlan természetesen lezajló szülést, de ennyire nem szerettem volna elhúzni. A második napon már letettem a háborítatlanságról csak jöjjön ki. De nem így lett :)

Már csak arra lennék kíváncsi a fiam, Noel, ebből mit érezhetett? Mert egy hosszú szülés őket is megviseli. Gyakran felsír, felordít legmélyebb álmaiból is. És a hasfájást kizárnám!

2011. jún. 1. 12:01
Szia, gratulálok! Megkérdezhetem ki volt a dokid, én is győrben szültem a tapasztalataim sziszicicuséhoz hasonlóak. Van egy tippem ki lehetett ez a doki, mert szerintem itt a dokik nagyon rendesek, egy- két kivétel van csak.
24. jecsim
2011. jún. 1. 10:52

szia

Gratulálok, sok boldogságot hozzá.

Én féltem hogy nem fognak velem foglalkozni, jó sokat olvastam ilyet, így magánorvosom volt, de a szülésznőm is kedves volt. Én csak 1 éjszakát voltam bent, fájáshiány miatt infúzióztak, csak a magzatvíz ment el magától.

De mindenki nagyon rendes volt szerencsére:)

2011. jún. 1. 09:39

Gratulálok!

Valami nagy bajra készültem a címből-de csak egy lassú vajúdás körvonalazódott ki.Én is erre készültem-szerencsémre nekem csak 4 óra volt z egész.

De elhiszem hogy fárasztó és kimerítő volt napokig.

De gondolj arra, nagy baj nem történt.

Az én kisfiam is besárgult.

A következő babádnál-ha lesz-neked is nagyobb önbizalmad, nyugalmad lesz, mert már tudod nagyjából mi történik-és azt is, milyen bent feküdni a kórházban.

2011. jún. 1. 09:29
Szia!engem 35hetesen ugy vitt be a mentö hgy itthon elfolyt egy csomó magzatviz, nem az egész de folyt elég rendesen!akkora már 4szer mentem a korházba a terhesség alatt!Én 1hetet töltöttem ugy a korházban hgy folyik a magazvizem, söt még a terheségi fertözésem is rátett egy lapáttal hgy a picinek vmi baja lesz ha megszületik!aztán rá egy hetére hgy bent voltam még is csak rájöttek hgy a magzatvizem folyik és akkor mondta a föorvos hgy ma meglesz a pici!Minden orvos aki megvizsgált azt állitotta hgy nem a magzatvizem folyik, könyörgöm a két naagy tocsa akkor mi volt!Szoval 3nap ehhez képest semmi, mi is bent feküdtünk aztán 2hetet mire haza jöhettünk!
21. jozsi.38 (válaszként erre: 14. - Nikolett5)
2011. jún. 1. 07:54
ez elég háborítatlan volt, hisz nem kapott oxitocint csak három nap múlva :PP az injekciók gondolom fájdalomcsillapítók voltak
2011. jún. 1. 06:08

Gratulálok a gyönyörű babához!

Én 3x szültem Győrben, de egyszer sem volt rossz tapasztalatom a szülőszobán. Azt gondolom, sok múlik a szülésznőn és én tündéri szülésznőket fogtam ki. Hozzátartozik a dologhoz, hogy én az első kisfiam születésekor voltam legtovább a szülőszobán, 5 órát.

2011. máj. 31. 22:01

Gratulálok!

Hát nem semmi történet, de lényeg hogy végül jól sült el.

Az hogy a csecsemősök milyenek az egy dolog,majdnem mindenhol ilyenek, de hogy a saját dokid ilyen volt az nagyon gáz.

Én imádom az enyémet és a világ végére is követném.

Az ilyen orvosokat meg kilőném a holdra.. :((

2011. máj. 31. 21:17
Gratulálok a kisfiadhoz,nagyon szép baba!Ahogy olvasom a csecsemősökkel máshol is gond van,nekem a szülésem nem volt rossz élmény,de a csecsemősök hozzáállása igen,én Kecskeméten szültem.
2011. máj. 31. 19:42

Gratulálok a kisfiadhoz!

Én is Győrben szültem, de nem szereztem rossz tapasztalatokat a szülőszobán - ez nyilván azért alakult így, mert nagyon kevés időt töltöttem ott. Annál több volt a probléma a csecsemősökkel...nekem az volt a horror.

2011. máj. 31. 19:24

Szia!

Itt is gratula!

Jó cikk!

Örülök, hogy végülis minden rendben van mindkettőtökkel!

2011. máj. 31. 18:49

Ez nagyon kemény. Nem csodálom, hogy többé nem akarsz ott szülni.

Nagyon szép a babóca, sok boldogságot nektek.

2011. máj. 31. 18:08
Gratulálok én is. Szörnyű volt olvasni a sztoridat, remélem már nem sokan kényszerülnek ebbe a helyzetbe. Én a háborítatlanság pártján állok, téged olvasva csak méginkább megerősítettem magam ebben...
2011. máj. 31. 18:07
Gratulálok Nektek! Megdöbbentő a történeted, de nagyon kitartó vagy. Minden elismerésem!
2011. máj. 31. 17:11

Gratulálok a kitartásodhoz és az eredményhez!:)

Annyi szülés történetet olvastam és a Győri kórházról mindenki olyan rosszul nyilatkozik. Milyen érdekes ez.

Jó, hogy nem ott szültem, vagy nem ott kell majd még szülnöm.

2011. máj. 31. 17:08
Szinte éreztem, hogy Győr....Gratulálok a babádhoz:-)!
10. Lacry
2011. máj. 31. 17:07
Gratula itt is:)
2011. máj. 31. 17:06
Gratulálok a kisfiadhoz! :)Döbbenet, amin keresztül mentél, nem is tudom... én fogtam volna magam és elmentem volna egy másik kórházba. Nem tudom ott Győrben mennyire lehet ugrálni...
2011. máj. 31. 16:54
Köszönöm Nektek :)
2011. máj. 31. 16:51
Le a kalappal előtted! Nekem csak kb. 16 óráig tartott az egész, de elég volt kibírni. Te meg 3 napig bírtad!!! Igaz ezekért a kis törpékért mindent megtenne az ember!
2011. máj. 31. 16:47

Elképesztő mik vannak...

De Gratulálok a gyönyörű babához!!!

Nagyon sok boldogságot hozzá és jó egészséget nektek!!!!

2011. máj. 31. 16:45

Gratulálok Nektek!


Én ugyan hozzád képest hamar megszültem "röpke" 12 óra alatt,de ami Győrben van, az tényleg horror :(((

Mindegy,felejtsd el és csak a kisfiadra koncentrálj!

2011. máj. 31. 16:35
Gratula Nektek! Látom Győrben is olyan állatok vannak mint Dunaújvárosban
2011. máj. 31. 16:31
Gratuláltam már ugyan korábban is, de megteszem most is. :) Gratulálok a picihez. :) Mondanám, hogy szép történet, de nem az. Érdekes egyébként, mert mikor én 10 perces fájásokkal, egyujjnyira nyitva, elfolyt (szivárgó) vízzel bementem, mondták, hogy oké, akkor szülünk és reggelre meg is lett a kisfiam...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook