Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -6 kiló: de mennyi idő alatt? fórum

-6 kiló: de mennyi idő alatt? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 8. 17:27
eddig minusz 2:D
2009. jún. 30. 08:30
En is 6-7 kg ot kellett fogyjak. Januar otta lement 4. Mindenkinel maskepp van. Tornazok es dietazok is, de nalam eleg lassan mennek lefele a grammok.
19. 46665861ad (válaszként erre: 18. - Tikka)
2009. jún. 28. 17:40

Köszönöm a tippeket;) A Norbis módszert több felől hallottam, hogy jó és hatásos. Úgyhogy eszerint próbálok majd étkezni:)

És nem csak a tippeket, de a biztatást is nagyon köszönöm, most eléggé elszánt vagyok, érzem, hogy sikerülni fog:)

18. Tikka
2009. jún. 27. 17:02
Ha gyorsan akarsz fogyni és látványosan,akkor próbálj meg egy hétig Norbi diétája szerint csak Update 1-es ételeket enni.Nézd meg a listát,simán össze tudod abból állítani az ételeket!Ez így nem annyira kötött,könnyebb,ha Te döntöd el,mit kívánsz enni.Van választék bőven!Vannak U1-es édességek is! Egy ismerősöm ezzel a módszerrel fogyott egy hét alatt 3,5 kilót! Pedig reggelente a felvágotthoz és zöldségfélékhez evett egy szelet Graham kenyeret is/ ez U 2-es/,napközben meg már csak Update 1-es puffasztott Norbi féle búzaszeletet.Sokat nem mozgott hozzá,csak heti egyszer futott,egyszer meg görkorizott. Egy próbát Neked is megér,nem?Ez biztos lendületet adna,meg sikerélményt. Azért a Réka-féle tornát mindenképpen csináld! Ügyes legyél!Jövő hónap közepén már a legpicurkább bikiniben sétálhatsz büszkén egy strandon! :))
17. mimmo33 (válaszként erre: 1. - 46665861ad)
2009. jún. 27. 14:38

Nekem március eleje óta ment le 7,5 kg.

6 kg 1 hónap alatt az sok,és tuti vissza is jön

2009. jún. 27. 14:36
Nem tudom,hogy sikerül-e remélem neked igen. Mert az a baj,hogy nekem ezek magukban nem nagyon használnak.Nekem is főképp a combommal van a gond,de én azt vettem észre magamon,hogy nekem jobbak ezek a drasztikusabb megoldások.
15. 46665861ad (válaszként erre: 13. - Szepijuci)
2009. jún. 27. 14:23

Megnéztem a diétát,amit a 7 nap alatt 4 kiló c. fórumba írtál.Nagyon jól hangzik, imádom is a gyümölcsöket, csak egyszerűen képtelen vagyok betartani a diétákat. Nem tudom normálisan követni az előírásokat és mindig elbukom:S

Ezért inkább arra gondoltam, hogy megpróbálok kevesebbet enni, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztani és zöld teát inni,meg vizet, este 6 után meg nem enni. Csak oda kell nagyon figyelni hogy mit eszik az ember és akkor talán fogyni is fog,nem? Most e szerint fogok étkezni. És ami nagyon fontos, hogy végülis Tikkána igaza van.... annyira sokat nem kell fogynom,ezért Rubint Rékázni fogok minden nap és a DVD-it váltogatni: Add önmagad 1-2 megvan,plusz a napi 20 perc önmagadért. Szerintetek ez így hatásos?

(tudom, hogy Rubint Réka tornája alakformáló, de mondjuk 60 cm-es combot le tudom faragni legalább 55re?:D Ez elég hülyén hangzott, de annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz:D)

14. 46665861ad (válaszként erre: 11. - Tikka)
2009. jún. 27. 14:15

Igen, a súlyom a magasságomhoz ideális, csak mégis van rajtam felesleg. Ezt szeretném eltüntetni. Persze nem akarok csont sovány lenni,hiszen a férfiak azt szeretik,ha egy nőn van mit fogni:)

Soha nem voltam egy vékony lány, a fenekem és a combom kicsit nagyobb volt mindig is, de ma már a hasamon és a karomon is van bőven felesleg. (Remélem nem sokáig:P)

Próbálom magam elfogadni, csak ehhez úgy érzem tennem is kell valamit. Legalább 5 kilót le kellene adnom.

2009. jún. 27. 14:06

Szia k.k.

Nézz át a 7nap alatt 4kg fórumba.Én most azt csinálom,én is 165cm vagyok csak én sajnos 60kg, de én is 51-2kg akarok lenni, mert már voltam annyi és nekem az a legjobb. Biztos nem fog lemenni 4kg, de ha már heti 1-2 kg lemegy az már teljesen jó.

12. Tikka
2009. jún. 27. 12:25
Most néztem,hogy lejjebb mit írtam,szóval akkor helyesbítek: 55 kg a minimumod!Az alá semmiképpen ne menj!
11. Tikka
2009. jún. 27. 12:23

Szóval akkor pont a Te magasságodhoz számolgattam a súlyokat! :) Micsoda megérzés! :)

Akkor amit eddig is mondtam: Szerintem ideális a súlyod a magasságodhoz/ sőt,inkább egy picit kevés!/.Ne a súllyal foglalkozz,az tuti,hogy jó! Ha mégsem érzed jól magad a bőrödben,akkor inkább egy kis sport kéne! Csinálj olyan edzést,ami arra a testrészedre hat,amit nem szeretsz,de szerintem ne fogyózz!!! Formálj inkább a mozgással!Fogyással úgysem onnan menne le a súly,ahonnan Te szeretnéd! Amúgy meg az a legjobb,ha elfogadod Magad!Sok sikert!

2009. jún. 27. 08:07

Köszönöm a gyors válaszokat:)

165 cm vagyok, de sajnos ha feljön rám pár kiló, az nagyon meglátszik. Elkezdtem gyógyszert szedni és kicsit felszedtem pár kilót, és nem tudtam leadni, így most gyógyszert váltottam a napokban. Ezért most újult erővel szeretnék újra csinos lenni.

Persze nem sok az az 57 kiló, de ha egyszer nem érzem jól magam a bőrömben?

2009. jún. 26. 23:38
Nem válaszolsz k.k.? Milyen magas vagy?
2009. jún. 26. 23:07
Annyira emberfüggő, nem lehet általánosítani.Én pl. szerencsésnek mondhatom magam, 48-50kg között ingadozok, ha pár napig keveset eszem és sokat mozgok rögtön lemegy 2-3kg.
2009. jún. 26. 23:05
Milyen magassághoz akarsz 50-51 kiló lenni?A centiben mért magasságodból leveszed a 100-at,aztán abból az eredményből 15 %-ot,ez a minimum ami még jó súly,alatta már nagyon kevés,de ha 10%-ot veszel le az is tökéletes.Sőt,ha a magasság 100 cm feletti része megegyezik a súlyoddal az is még elfogadható,akkor sem vagy kövér.Pl.165 cm magassághoz elfogadható a 65 kiló,a normál súly 65-6,5= 58,5 kg. Az ideális fiataloknál 65-9,75= 55,25 kg.Ezekhez viszonyíts.Ne akarj csontváz lenni!
2009. jún. 26. 23:03

Szerintem menni fog az a 6kg, ha picit odafigyelsz(minimális kenyér, édesség stb.), sok zöldség, gyümölcs, napi 2-3liter víz és 6 utána semmi.Emellett torna.Hajrá!


Megkérdezhetem milyen magas vagy?

2009. jún. 26. 23:01

Nekem április óta ment le annyi. ;)


Ha nagyon gyorsan szeretnél fogyni ajánlom a Gastroyalos turbó menüt. 10 nap alatt levitt 3 kg-ot.

2009. jún. 26. 23:01
1 hónap alatt ne akard. Főleg,hogy nem nagy a súlyod..1 hónap alatt az a maximum 4 kiló,ami nem fog visszajönni.
2009. jún. 26. 23:00

Atkinssel szerintem lebirsz adni annyit.

Igaz nekem sokkal tobb tulsulyom van, de eleg gyorsan beindult a fogyas

2009. jún. 26. 22:55

De más egyéb tanácsot is szívesen hallanék:)

57 kiló vagyok most és szeretnék megint 50-51 körüli lenni.

2009. jún. 26. 22:53
Szerintetek le lehet adni 6 kilót 1 hónap alatt Rubint Réka tornáival és diétával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook