Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » - 30kg a cél!! SOS!!! Mi a megfelelő diéta? fórum

- 30kg a cél!! SOS!!! Mi a megfelelő diéta? (beszélgetős fórum)


21. 8f9dc3e0cb (válaszként erre: 16. - Dett)
2012. jún. 23. 20:04
Szerintem pont az a gond, hogy keveset eszel. Így amikor végre enni kezdesz, a szervezeted őrült módjára kezd tartalékolni, hátha megint éheznie kell majd. Ne csináld, hogy nem eszel, vagy csak naponta egyszer, mert pont ez a jojó receptje! Napi 1000-1500kcal az ideális, plusz mozgás és minden a legnagyobb rendben lesz!:o)
20. Micike55 (válaszként erre: 17. - Rosa)
2009. nov. 29. 17:50
szia! Engem érdekelne ez a diéta. Megis néztem itt a hoxán a hozzátartozó fórumot, de sajnos annyi időm nincs, hogy mindent el tudjak olvasni. Ha tudnál akkor a micike55@freemail.hu-ra küldhetnél anyagot ezzel kapcsolatban. Köszi M.
19. Rosa (válaszként erre: 18. - Ae0bfddd7a)
2009. szept. 13. 11:48
és a jól megválasztott diéta:)
2009. szept. 13. 11:38
Egyetlen titka van-a sok mozgás!Anélkül nagyon keserves lesz.
17. Rosa
2009. szept. 7. 15:05

Sziasztok!

Ha érdekel benneteket,én tudok egy diétát,amiben mindent lehet enni,csak mértékkel.Tornázni kell mellette,és egész könnyen meg lehet szokni.Ha valaki tornázik is mellette,nem csak súlyra,de centire is fogyhat.Az alapokat természetesen érdemes figyelembe venni,pl.kevés cukor,liszt,zsir.

A neve:Weght Watchers pontdiéta.

Fórum is van itt a hoxán,ott tudnak segiteni a lányok:"Weight Watchers pontértékek"

A fogyis naplómban van a leirása,és akit érdekel szóljon,és szivesen küldök emailben anyagot.

16. Dett
2009. júl. 21. 14:34
Sziasztok... nálam is nagy az elszántság. Nekem is az ideális -30kg lenne. Már 7kgt fogytam tornával és nem evéssel vagy napi egyszeri evéssel, saláta vagy gyümölcs... hétvégén viszont 1 nap alatt 2kg jött vissza mert ettem. Úgy érzem ha nem koplalok akkor nem is fogyok, csak ránézek valamire és már rám is ragadt.. a ruhaméretem csökkent egy számmal... mit csinálok rosszul? Türelmetlen vagyok úgy érzem.
2009. júl. 20. 08:11
Mindenki ugyanezt mondja...életmódváltás...hosszú távon, lassan fogyni...szénhidrátot lehetőség szerint este már ne...ami lisztet, cukrot tartalmaz, csak délelőtt... sok ilyen fórum van, a többin is szétnézhetsz...konkrétabb kérdésekre könnyebben tudunk válaszolni...üdv a hoxán... :)
2009. júl. 19. 23:12
Ha tartós eredményt és nem jojó effektust akarsz elérni, ne diéta vagy fogyókúra legyen, hanem életmódváltás.:)
2009. júl. 19. 21:40
jah és ezt tartsa hónapikig, néha lehet kicsit többet enni, aztán megint vissza
2009. júl. 19. 21:39

délben meg előtte ehet amit eddig utána meg ne egyen lisztben és cukorban bővelkedő kajákat


vacsi lehet husi pároltzöldség, joghurt , turó ilyesmi


és vizet igyon csak


ennyi nem tudom miért bonyolitod túl?:))))

11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - Fenife)
2009. júl. 19. 21:36

neeee ezzel inditsssssssss mert hizni fog utána, nem lesz ereje melózni, fokozatossan csökkentsd a kacalt le neki



a norbi -10kgot én se tom tartani pedig gyakorlott fogyozo vok és nő és ülőmunka

10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - E7dba6d90b)
2009. júl. 19. 21:33
de nem is ő akar fogyni:DDDDDDDD éhenhalasztanád?:D
2009. júl. 19. 19:48
Ne egyél.
8. Fenife (válaszként erre: 7. - Vaczila)
2009. júl. 19. 18:33

Szia Vaczila!


Én is erre gondoltam. Van egy étrendem, itt találtam valamelyik net-es oldalon Norbi -10kg. Holnaptól egyenlőre infó hiányában ezzel indítok, a gond csak az, hogy minél többet olvasgatok erről a témáról rengeteg a pro és a kontra, így nem tudom tényleg hatásos lesz-e.

2009. júl. 19. 18:20
Olyan ételeket egyen, amiknek alacsony a kalória tartalma. Minél kevesebb szénhidrátot vigyen a szervezetébe (lisztes, cukros dolgok. Javaslom nézd át Norbi update rendszerét. Ott az ételek kóddal vannak ellátva mikor mit lehet enni, gyakorlatilag semmiről sem kell lemondani. Találsz itt a témában több fórumot és egy csomó receptet is.
6. Fenife (válaszként erre: 4. - Zsanzi88)
2009. júl. 19. 18:14

Szia!


Neked is köszönöm a hozzászólást! Olvasd el az előző válaszom, hogy kicsit átlásd a helyzetet. Ha van időd nagyon szívesen venném a minta étrendet, biztos iszonyú sokat segítene. És az is jól jönne, ha néha leírhatnám hol járunk a megvalósításban. Csak még nagyon kezdő hoxás vagyok, nem tudom hogy kell pl. naplót írni.

5. Fenife (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2009. júl. 19. 18:11

Szia Zsuzsa!


Szerintem amitől meghízhatott:

* rengeteg stressz (talán mára már vége)

* állandó munka és csak éjszaka evés

* rengeteg kenyérféle...


Mikor még itthon voltam gyesen, rendszeresen főztem, mindennapra pakoltam a melóhelyre is főtt ételt és akkor egyáltalán nem voltak súlyproblémái. (igaz mindíg is 100 kg körül volt)

Mióta újra dolgozom mindketten elhanyagoltuk az étkezéseket. A kicsiknek ott a menza + este vacsi együtt, mi meg gyorskaják, péksütik a szomszédos abc-ből. Tuti itt rontottam el, de amíg én kicsit combosodtam, farosodtam a dologtól, ő 130-ra tornázta magát. Én őt (és a kicsiket) mindennél jobban szeretem, inkább, ha kell esténként vagy hajnalban elkészítem a menüt, csak nem igazodok ki ezeken a mindenféle diétákon.


És ami még nagyon fontos! nem tudom, hogy egyedül képes vagyok-e segíteni, nem feladni és meginogni, ezért is jó, ha itt vagytok, "beszélgettek" velem és nem engeditek, hogy feladjam.

2009. júl. 19. 17:52

Szió!


Nekem azt tanácolta a személyiedző, hogy :

-3 óránként egyek azért , hogy folyamatos legyen az anyagcserém.

_ nem szabad levest és másodikat együtt enni / csak leves, csak főzelék, csak husi zöldséggel .../

- sokat kell inni

_ mellőzni kell a kenyeret , sütit , édességet.

- mozogni kell heti 3 -szor

stb.

ha gondolod írok majd minta étrendet és neked csak a mennyiségeken kell változtatni mert azért egy pasinak csak többet kell enni mint egy csajszinak.

:)

2009. júl. 19. 17:42

inni sör és üditők helyett viz, sok zöldség köretnek husival, édesség helyett gyümölcs


mindent lehet enni amit nagyon megkiván, de ne tul sokat és ne késő este


és a túl szigoru diéta se jó mert kudarcot él át vele


és fontos a következetesség, nem baj ha egy két rosszabb kaloriadusabb nap becsuszik hetente, de ne adja fel és akkor el fog indulni a fogyás szépen


ja és mérd meg hetente digimérleggel és irjátok fel, meg a haskörfogatot is, ebből merithet motivációt:D

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Fenife)
2009. júl. 19. 17:36
szia, először is irjuk közösen össze mitől hizott meg eddig ird le miket hogyan evett ivott?
2009. júl. 19. 17:35

Sziasztok!


A páromnak szeretnék segíteni. Mível én főzök, az én kezemben van a fogyásának a lehetősége, igen ám, de hogy??? Igazából nem tudom melyik diéta, étrend válna be. A cél - 30kg. A tornázásra talán rá tudom venni ( taposógép, abtrainer, emelő van itthon) de enni azt nagyon szeret. Most megvan benne az elszántság, de elbizonytalanodtam... HOGY SEGÍTHETNÉK NEKI?? Miket tartsak be ? Van esetleg bevált menű javaslata, vagy hasonló téren elért sikere valakinek? Előre is köszönök minden segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook