Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -20 kg a cél jövő júniusig, de... fórum

-20 kg a cél jövő júniusig, de... (beszélgetős fórum)


16. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 15. - Honeywald)
2011. máj. 15. 09:01
köszi a tanácsot :)
15. honeywald (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 15. 07:38

főzz úgy, ahogyan eddig tetted DE!:


- köretnek inkább zöldsééget egyél, vagy ha pl rizsre vágysz, akkor azt csináld meg zöldséggel.. millionyi finom recept van a neten, amikből én is ötletet meritek... férjed eszi ugy ahogyanm eddig, te pedig csak kiiktatod a fehérje mellől a szénhidrátot 12óra után mindenképpen... reggelire érdemes tönkölbuza kenyérből (az a picike hosszukás kenyér) enni két szeletet megvajazva, uborkával, picit megsozva... ez is életmódváltás, de muszáj, ha az ember el akar érni valamit is...

14. szemmelver (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 10. 20:27
én is asztmás vagyok, de ez nem zárja ki a mozgást!sőt
13. Mzsuka (válaszként erre: 6. - Betsabé)
2011. máj. 10. 20:26
Már fogytam azért sokat,kb 30kg-ot,mióta hazajöttünk a kórházból.Ebből kb a fele víz volt,a többi meg szépen lement. Vigyázok azért.
12. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 11. - 388b941089)
2011. máj. 10. 15:00
:D azon leszek, de az 2 év :) mondjuk nem zárja ki egyik a másikat :)
11. 388b941089 (válaszként erre: 10. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 10. 14:55
akkor gyorsan fejezd be jogi asszisztens képzést, hogy esküvő után el tudj helyezkedni. :)
2011. máj. 10. 14:35
köszönöm az ötleteket :) remélem sikerül a fogyás, akkor lesz az esküvőnk.pénzszűke miatt meg úgy amúgy is kicsi esküvőt akartunk :)
2011. máj. 10. 14:35

A szoptatás miatt sem kell rengeteget enni és cukrosat,liszteset!(Ahogy én is csináltam mert most mindent lehet...)

Tej pontosan a fehér húsból és sok zöldség-gyümiből van úgyhogy simán eheted ezeket.:)

8. huanita80 (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 10. 14:32
Rendes kajákat ha főzöl,ő is jól lakik,te pedig kistányérba tegyél magadnak!Én is csináltam és bevált.Gyomorszűkítésnek is jó később sem fogsz tudni bezabálni ha már ezt megszoktad.Nem kell a fogyihoz sok pénz,csak ész.Ez amit írtam plusz 6kor könnyű vacsi.Ez is egy fajta fogyókúra.Reggel kell jól lakni aztán kistányér ebéd,vacsi 6kor joghurt vagy virsli,utána már csak víz!.)))
2011. máj. 10. 14:31

Ha azt eszed, amit a párod, csak jóval kisebb adagot, és mondjuk este 6, 7 után már eszel, akkor tutira fogyni fogsz. Én is ezzel a módszerrel fogyok, tavaly óta 20 kilót fogytam. Nem ez a leggyorsabb módszer, de így nem kell külön főzöcskézni, és ehetsz mindenfélét.

CurlyDawn jó ötleteket írt.

6. Betsabé (válaszként erre: 5. - Mzsuka)
2011. máj. 10. 14:27
Csak óvatosan fogyizz a szopizás miatt! Ezt a pár hónapot még valahogy átvészeled. Már az is jó, ha súlyt tudsz tartani. (Magamból indulok ki, mert én szoptatás alatt híztam mindig), viszont elválasztás után már tudsz jobban megszorítani.
5. Mzsuka (válaszként erre: 1. - 3ddb56abf2)
2011. máj. 10. 14:20

Szia!


Nálunk is ugyanez a helyzet.A párom fizikai munkát végez,én meg gyesen vagyok a 7hónapos kislányommal.Nekem baj van a szívemmel,illetve mindkét térdemet műtötték már+a lábfejemet is törés miatt amit félrekezeltek,így sportolni nem sokat tudok.Na meg nem akarom hogy elmenjen a tej.. Én most úgy próbálom,hogy kevesebbet eszek.

2011. máj. 10. 14:18

Szia!

Szerintem is minden ehetsz, de az legyen sokszor kicsi. Napi 5 étkezés, kis mennyiségben. Én is javaslom a cukorpótlókat, de egy minimális cukor kell azért a szervezetednek.(Néha 1-2 kocka csoki)

Sok mozgás, sok folyadék, és menni fog!

2011. máj. 10. 14:17
Ha kalóriaszámolással fogyózol, akkor mindent ehetsz, csak mértékkel. Én is így fogytam január óta 9 kg-ot. Pénztárcakímélő, és hatékony módszer.
2011. máj. 10. 14:16

Szia! Felezd az adagokat, nem kell lemondani a hízósabb kajákról. Az én alapelvem, mindent lehet csak mértékkel:)

Használj cukor helyett édesítőt, nem drágább, mint a cukor ill teljes kiőrlésű kenyeret is vehetsz, picivel több, mint a fehér társa, de úgy se annyi idő alatt fogyasztod el, mint a sima kenyeret:)

Lehet venni fagyasztott zöldség keveréket, nem Iglo-t kell venni, hanem egy olcsóbb alternatívát és szerintem az is bele kell, hogy férjen.

Ezen kívül ha veszel mondjuk tejet az legyen sovány, akár csak mondjuk a felvágottak stb. Próbáld meg azt, hogy este fele már ne nagyon legyen szénhidrát csak fehérje és sok - sok víz. Nekem ez bevált:) Sok sikert!

2011. máj. 10. 14:08

A helyzetünk a következő. Szívessen étkeznék én egészségessen, de mint tudjuk, nem olcsó mulatság. Mi a párommal egy fizetésből élünk, ő nehéz fizikai munkát végez. Főznék én neki külön, de az dupla annyiba kerülne. Esetleg tudnátok olyan ételeket, amik neki is jók, mert jóllalkik vele, és én is ehetném fogyókúrázás céljából? :)

Most kezdtem el itthon tornázi, fekvőtámasz meg ilyenek :) Futás kilőve, asztmás vagyok :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook