Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt valakinek sulyos szem sérülése pl:szaruhártya illetve kötőhártya szakadás fórum

Volt valakinek sulyos szem sérülése pl:szaruhártya illetve kötőhártya szakadás (tudásbázis kérdés)

2010. jan. 17. 14:33

Nekem a látóidegem szorult be két csontközé, amikor megsérült az arccsontom. Kettőslátásom volt jónéhány szögben.

Csipesz-teszttel vizsgálták a szemen keresztül, majd miután megműtötték a SOTE arcklinikáján acsontot kb. 1 hónap múlva rendbejött.

A SOTE szemklinikáját is bátran ajánlhatom, amennyiben komolyabb problémád van.

2010. jan. 17. 14:26
A hugomnak látóideghártya leválása volt többször is. Sajnos, több műtét után is folyamatosan vigyáznia kell magára, mert bármikor újra megtörténhet. Az viszon vakságot jelent.
2010. jan. 17. 14:18

Szia!

Szivárványhártya gyulladásom volt,a szemész azt mondta,hogy vakulás közeli állapotban van a szemem.

Egy hétig kaptam szemcseppet,pupillatágító volt,egész nap napszemüvegben kellett lennem (télen),otthon és az utcán is.. Tv-t sem nézhettem. De rendbejött.

2010. jan. 17. 14:14
Apumnak volt szaruhártya repedése. Kórházba volt 2 napig, lézerezték neki. ( Rá 1 hétre meghalt:'((, de ennek SEMMI köze volt a szeméhez)
2010. jan. 17. 14:08
Volt valakinek sulyos szem sérülése pl:szaruhártya illetve kötőhártya szakadás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook