Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vírust kaptam? fórum

Vírust kaptam? (tudásbázis kérdés)

1 2
2006. aug. 20. 15:48
Köszi,van vírusírtóm,de azért nekiveselkedem a tanácsaidnak:)
2006. aug. 20. 15:25

Ah, ez gyanúsan vírus :(.


Van Ad-Awered? Asszem ingyen letölthető, elindítod, követed az utasításokat és leszedi az ilyen települt reklámokat.


De hogy azért le tudd tölteni, a böngésződben az Eszközök/Internetbeállítások menüben Általáns fül alatt töröld a Cookie-kat, majd a Fájlok törlése gomb, ott kapcsold be, hogy a teljes helyben tárolt ... nemtom mit is törölje. Elvileg evvel kevesebb fog felugrálni. De nyilván olyan helyen jártál, ahonnan autómatikusan feltelepedtek a dolgok a gépedre :(.


Van azért valamilyen vírusírtód? Ha netezel, akkor mindenképpen kell a gépre, ugyanis a neten van a legtöbb autómatikusan települő vírus, csak pusztán egy-egy oldal kinyitásával máris ott vannak a gépeden.

2006. aug. 20. 15:15
Mi van akkor,ha kb. 5 percenként megszakad a kapscolat,és ha újra elindítom a netet,akkor mindenféle keresetlen reklám és hírdetés ömlik be a képernyőre?Ja,és minden bekapcsoláskor újra kéri a felhszn.nevet és kódot (otthoni gép).HELP!!!
2006. aug. 20. 15:13
Vírust kaptam?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook