Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Virágom, virágom... fórum

Virágom, virágom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Virágom, virágom...

2009. aug. 7. 13:10
Szia gaboca11!Gratulálok a babához!!!További jó babázást és egészséget!!
2009. aug. 6. 13:47

Szia! Gratulálok én is és pontosan tudom én is mi is az a rohamos szülés :)

Nekem délelőtt 10:07-kor volt az első fájásom és rögtön nekem is 2percesek voltak,na meg nagyon erősek. 12:15-kor született meg a kisfiam. 2és negyed órás szülés volt,mázlinkra,vagy sem...

2009. aug. 5. 18:46
Sziasztok! Koszonom szepen a gratulaciokat!!!!Minden jot nektek is!Gaboca
2009. aug. 5. 12:07

Gratulálok!

Sok örömöt, boldogságot és egészséget kívánok nektek!

2009. aug. 5. 12:07
De gyönyörű!!! Gratulálok a picihez, és a történethez, nekem is könnyek szöktek a szemembe!!! :¸) Bárcsak én is már ott tarthatnék, hogy egy kisbaba alszik a szobánkban! :(
2009. aug. 5. 10:41

Szia!

Tényleg nagyon szépen írtad meg,gratulálok a kis Benedekhez.Nekem is közeli élmény még ez,szintén mint az előttem szóló Szabokisandi,2008.12.26.-án született Réka.Jó egészséget és sok boldogságot az egész családodnak.

Nálunk a kedvenc dal a :Mókuska,Mókuska...

2009. aug. 5. 04:57

Szia!


Nagyon kedves,megható történet, Gratulálok,és jó egészséget kívánok nektek!:)

2009. aug. 4. 22:20

Jaajjj,ez olyan szép volt!!!

(brühüke,de a gyönyörüségtől és csak csendben hogy a párom meg ne lássa...)

Jó egészséget kívánok nektek!!!

2009. aug. 4. 17:25

Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok a kicsi fiadnakés nektek erőt a felneveléséhez:)

Gyönyörű történet!

2009. aug. 4. 16:22

Szia

Utolsó mondatod könnyeket csalt a szemembe. Az élmény kicsit, de csak kicsit régebbi a tiédnél (2008.12.26.). A körülmények mások, de ez lényegtelen. A harmadik gyermekem alszik odabent :-)

És örülök, hogy rábeszélt a családom, mert én már nem akartam. Utólag nem is értem mért nem.

Legyetek nagyon boldogok és tudjatok örülni a legkisebb apróságnak is :-))

2009. aug. 4. 16:03
Benedek születéstörténete, aki mindössze három óra vajúdás után született meg 2009. február 22-én.
Nem volt könnyű, de megérte. Nem szeretünk ilyenkor nagy szavakat használni, de másképp nem lehet erről beszelni. Tényleg az anyaság a leggyönyörűbb dolog a világon.

Ugrás a teljes írásra: Virágom, virágom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook