Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vibráló szenvedély?:) fórum

Vibráló szenvedély?:) (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2006. aug. 27. 10:26

eddig is ki akartuk próbálni :-))

az a hörcsögös mondat!! jajjistenem, de röhögök ĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

2006. aug. 27. 09:45
mi kipróbáltuk és tetszett. igaz a 20 perc kicsit rövid,de majd legközelebb igyekszünk :)
2006. aug. 26. 16:51

Köszi:)

Reméltem hogy tetszeni fog,mivel már van egy tudásbázis kérdés erről de ott nincs szinte semmi konkrét.És mikor megláttam rögtön eszembe jutottatok:D

2006. aug. 26. 16:49
Naaaaaagyon klassz a cikked! A tesómnak még mindig nem küldték a gyűrűjét...:(
2006. aug. 25. 16:46
Nem, kérem. Nem kell fanyalogni, ez itt nem egy újabb PR cikk... Megvettük, párunkat rávettük, kipróbáltuk.

Már amikor az első reklámok megjelentek, elkezdte pisztergálni a fantáziámat a vibrációs gyűrű. Kicsit olyan érzés volt, mint nagymenőkkel babszemben pókerezni. Egy kicsit extrém, egy kicsit más, de mégis csak a drogériáig kell érte elmenni, nem pedig egy szexshopba szemlesütve, ahol már a választékot sem tudnám beazonosítani, és bokáig pirulva fordulnék ki az ajtón. Kísérletező kedvű, felnőtt asszonyállatnak bevállalható terep. Amikor pedig az újságírás Kolombuszaként - itt tekintet párásodik, felelősség átérez - feláldozva magam az olvasói igények oltárán a kipróbálásig jutva bevontam emberemet eme megterhelő feladatba: láss csodát, nem ütköztem ellenállásba.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook