Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véleményt kérnék..kinek van igaza szerintetek? fórum

Véleményt kérnék..kinek van igaza szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. ápr. 9. 20:19

Sziasztok!


A következő dolog történt.

Egy 15lakásos társasházban lakok és a szomszédom a legjobb barátnőm,eddig legalább is azt hittem..Neki van 2 igen eleven fia egy 19hónapos és egy 6éves,nekem pedig egy 16hónapos kislányom.A gyerekszobájuk fala az én nappalim fala ahol a kislányommal alszunk.Na most ők olyan hangerővel vannak hogy a kislányomat napközben a másik szobába kell altatnom mert kb júniustól decemberig napközben 20perceket aludt mire rájöttem a kisebbik fiútól nem tud aludni,ezért nem is szóltam csak átköltöztettem és azóta 2órákat alszik,de borzasztóan zavar,hogy a nemtudok sokszor egy filmet normál hangerőn hallgatni mert nem hallom tőlük,vagy pl múltkor labdát dobáltak a falnak..állandóan dübörög a lakásom tőlük még a fürdőszobába is hallani..Múétkor nekem panaszkodott bnőm,hogy a másik szomszéd miért szól neki reggel 8kor hogy bömbölteti a zenét..de a párom is hallotta múltkor ugyanigy h üvölt a zene az pont nem érdekli hogy a lányom aludni szeretne..Na de miután a bnőm ezért se szóltam neki,de áruljuk a lakást és végre jött ma érdeklődő ezért megkértem szépen,hogy tegye már meg arra a fél órára menjen már át a fiúkkal a másik szobába..na erre úgy kiakadt,hogy én mi jogon dirigálok,amikor ő sokkal régebb óta lakik itt,mit képzelek én magamról,szó se lehet róla és rám csapta a telefont..nos én úgy gondolom ide jön az új lakó és megtudja milyen jó szomszéd voltam mert szerintem ezt senki nem türné el hogy egy lakó közösségben nincs tisztelettel másokra...nálam elásta magát teljesen..szerintetek igazam van?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook