Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vállalnátok negyedik kisbabát? fórum

Vállalnátok negyedik kisbabát? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 15. 08:54
Semmi garancia, hogy a negyedik kisfiú lenne. És akkor gondolkozhattok ötödik, hatodik, hetedik gyereken:) De ha nem okoz gondot még egy gyerek, miért ne?
2011. okt. 15. 08:53
ezt csak te tudod hogy akarsz-e még negyediket. mennyi energiád és erőd maradt még az éjszakai kelésekhez, szoptatáshoz, pelenkázáshoz. én is harmadikkal vagyok itthon, de nekem elég lesz ha végig csinálom a picivel. kati
2011. okt. 15. 08:47

Először is, van már három gyönyörű kislányom. A legnagyobb lassan 4 éves, a középső most múlt 2, a legkisebb pedig 9 hetes. :-)))


29 éves vagyok, a férjem 33. Voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, az első kisbabánkra sokat kellett várnunk, a második nagyon gyorsan sikerült, a harmadikra szintén jó pár hónapot vártunk. Páromnak minden vágya egy kisfiú, persze imádja a lányait, de már a másodiknál nagyon örült volna, ha fiú érkezik. A harmadiknál egyenesen bízott benne. Most, hogy Emma, a legkisebb lányunk is megszületett, felmerült a szó arról, akarunk-e még kisbabát. Igazából három gyerkőccel nem könnyű, de van segítségem minden téren, anyagiak nem jelentenének gondot egy negyedik gyerkőc esetén sem. Férjem szeretné, ha lenne még egy, hátha fiú lesz, de ha lány, az sem baj, mert akkor lenne négy gyönyörű kislányunk.


Viszont kicsit elgondolkodtam. Ha most kisfiúnk lenne, nem hiszem, hogy szeretne már több kisbabát, de még mindig bízik benne, hátha. Őszintén, imádom a gyerekeket, de még segítség ellenére is néha megrémiszt a gondolat, hogy négy gyerek, és közöttük kis korkülönbség. Persze, szeretnék még babázni, ráadásul még szoptatok is, úgy hogy hiába nem védekeznénk, nem nagy lenne az esélye a terhességnek. Ti mit tennétek? :-)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook