Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valentin angyalka lett fórum

Valentin angyalka lett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valentin angyalka lett

1 2 3
29. deta11
2010. ápr. 21. 19:34

Szia! Én is megkönnyeztem a történeted. Nagyon-nagyon sajnálom! Őszinte részvétem az egész családnak!!! El sem tudom képzelni, hogy lehet egy ilyet túlélni........

Sok erőt és kitartást kívánok Nektek és sok-sok egészséget az új Pocaklakódnak. :-) (Ha jól vettem ki a naplódból, már útban van a 4. gyermeketek. :-)

2010. ápr. 21. 19:25
istenem....ha gyereke van az embernek akkor tudja igazan aterezni az ilyen szomoru borzaszto fajdalmas tortenetet... azthiszem en nem elnem tul nem lennek ilyen eros...habar muszaj a tobbi gyerekunkert... mindig megfogadom h nem olvasom el ezeket a torteneteket... aterzem es faj...pedig nem velem tortent. hogy fajhat neked... legy eros a ket gyerekert es magadert csaladodert is nagyon sajnalom...Virag
2010. ápr. 21. 19:00
Nagyon szomorú amit írtál,én is nehezen fakadok sírva de most potyogtak a könnyeim.Nekem is van egy 9hónapos kislányom,borzasztó lehet.Részvétem és kívánom hogy idővel enyhüljön a fájdalmad!Sok erőt és egészséget nektek!
2010. ápr. 21. 18:52
Nagyon nehéz szavakat találni!Nagyon sok erőt kívánok,amit biztosan tudsz meríteni a gyermekeidből!Sajnos nagyon nehéz elfogadnunk amit felfogni sem lehet.Nagyon sok egészséget a gyerekeidnek!!!!
25. Ficu00
2010. ápr. 21. 18:18
szia! nagyon sajnálom! én is sírtam, miközben olvastam a történetedet, 7,5 hónapos kisfiam közben itt alszik mellettem. szívszorító. van 2 gyönyörű, egészséges gyermeked és egy szerető párod, akik melletted állnak, ez adjon erőt neked! van egy mondás: az isten a jó embereket hívja magához először... :(
2010. ápr. 21. 18:07

Szia.


Nagyon sajnálom, ami veletek történt.

Rengeteg kitartást és erőt kívánok Nektek!

23. winny
2010. ápr. 21. 18:01

Szia

Sírtam eled együtt:(Adjon az isten erőt a fájdalom elviseléséhez.

2010. ápr. 21. 17:44

Szia!

Nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok nektek!

Én minden nap hálát adok az égnek, hogy az én kicsi fiam túlélte a lehetetlent. Minden nap azon gondolkozom, hogy mit rontottam el, mint ahogy Te is írtad a párodnak hogy ne haragudjon. De nem mi voltunk a hibásak.


Sok egészséget kívánok és nyugodalmat a lelketeknek.

2010. ápr. 21. 17:41

Gyönyörűen írsz,bár inkább vidámabb dologról lenne szó... nagyon sajnálom ami veletek történt itt olvastam a kisfiammal a kezemben és közben pityeregtem és egyre jobban öleltem őt...

Erőt és kitartást nektek, vigyázzatok egymásra nagyon

2010. ápr. 21. 17:39
Nagyon-nagyon sajnálom ami veletek történt. Sok erőt kívánok nektek! Kicsi Angyalkátok vigyázni fog Rátok!
2010. ápr. 21. 17:26
nem tudok mit mondani...csak ülök és folynak a könnyeim...pedig nem vagyok egy sírós típus...hatalmas erőt kívánok nektek!
2010. ápr. 21. 17:21

Részvétem.

Sajnos nekem is hasonló a történetem és tudom mit érzel:(

A fájdalom idővel enyhülni fog,de nem lesz olyan nap hogy ne jutna az eszedbe...

Velünk ez 11 hónapja történt,de még mindig nincs olyan nap hogy ne gondolkodnék el hogy mi lett volna ha...

2010. ápr. 21. 17:11
Nagyon, nagyon sajnálom, ami történt! Emlékezzetek rá, de kívánom, hogy tudjatok továbblépni egyszer!
2010. ápr. 21. 17:06
Nagyon sajnálom,kívánom hogy fájdalmatok enyhüljön.:(((
15. caffi
2010. ápr. 21. 17:03

Többszőri nekifutásra sikerült elolvasnom(dolgozom)...és itt küszködtem könnyeimmel!Bár tudom h nem segít rajtatok,de szeretném én is részvétemet nyilvánítani!

Kívánom h enyhüljön,benneteket ért fájdalom!

14. Judy24
2010. ápr. 21. 16:58

Nagyon sajnálom ami veletek történt.

Kívánom, hogy a fájdalmatok enyhüljön.

2010. ápr. 21. 16:56
Annyira sajnálom, iszonyú lehet ez az érzés.Nem tudtam visszatartani a könnyeimet.Míg olvastam, itt volt mellettem a kisfiam, és az ember ilyenkor döbben rá, hogy lehet hogy sok baj meg probléma jön az életben, mégis a mindennapos problémáink eltörpülnek az ilyen tragédiák mellett.
2010. ápr. 21. 16:52
Én is elsírtam magam a történeten...nagyon sajnálom, kívánom,hogy teljeseüljön minden vágyatok és Valentin fentről vigyázzon rátok!
2010. ápr. 21. 16:52

Őszinte részvétem! El nem tudom képzelni, milyen fájdalom mardos Titeket belülről! Csak törlöm a könnyeimet! Egy pici gyerek...Istenem! Ránézek a lányomra és a szívem szakad meg azokért, akiket ilyen fiatalon ,szinte épp belépve az életbe ragad el az ég! :(

SAJNÁLOM!!!

2010. ápr. 21. 16:49
Őszinte részvétem, itt írok és közben potyognak a könnyeim...
2010. ápr. 21. 16:44
Rettenetesen sajnálom, alig látok a könnyeimtől...
2010. ápr. 21. 16:29
Nagyon sajnálom!
2010. ápr. 21. 16:25

...és ez az angyal most vigyáz Rátok!


Sok erőt és kitartást kívánok! <3

2010. ápr. 21. 16:24
ez nagyon nagyon szormorú:( nem is tudom mit írhatnék neked, talán annyit hogy az idő majd enyhíti a fájdalmakat.Részvétem az egész családnak.
2010. ápr. 21. 16:21

Együtt érzek veled teljes mértékben. Volt ilyen a mi családunkban is. A bátyámék kisfia a tervezett szülési idő előtt 1 nappal halt meg. 1,5 napot volt élettelenül a sógornőm hasában. Ők nem láthatták, senki sem látta a picit. Hamvasztották, úgyhogy senki sem tudta megnézni, de ilyenkor ezt nem is javasolják. Én pedig megnéztem volna, el akartam tőle személyesen is búcsúzni.

Sajnálom, hidd el idővel könnyebb lesz. Soha nem fogod elfelejteni, de nem is kell. Ő mindig a te pici babád marad. Nem szabad feladni, lehet még gyereked, fiatalok vagytok. Bátyáméknak is azóta van egy csodaszép kislányuk. Ők sem adták fel, te se tedd!

2010. ápr. 21. 16:20
Részvétem, kívánom, hogy sebetek enyhüljön:-(
2010. ápr. 21. 16:16
Ez borzasztó! Őszinte részvétem Nektek! Remélem, talpra álltok és boldog család lesztek ezután is!
2010. ápr. 21. 16:12
Már a címről dudtam. Nem is tudom mit írjak csak 1 szó : SAJNÁLOM
2010. ápr. 21. 16:03
Amikor elveszted a kisbabád, amikor úgy érzed, nincs tovább, amikor álmod hever összetörve, ez lett velem egy életre meggyötörve. Nem tudja, ki maga nem élte át, nehéz, ha elvesztünk valakit, legyen az egy rokon, testvér, apa vagy anya, vagy nagyszülő, DE amikor a gyermeked veszted el, akkor jön el a pokol. Miértek sora, választ nem kapsz soha. Elég, ha nem figyelnek rád, ha a gyermeked hallja a hívó szavát, megy, visz mindent, nem nézi azt mit hagy itt, de érzi azt, mit tesz veled, könnyes szemmel búcsút int, egy pillanatra félre néz és igen elment, itt hagyott örökre!

Ugrás a teljes írásra: Valentin angyalka lett
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook