Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » új kapcsolat - csak rosszat hallok róla.. fórum

új kapcsolat - csak rosszat hallok róla.. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 25. 13:30
Ez a te életed, és te úgy játszol benne, ahogy te akarsz :)
2010. aug. 25. 13:28
Nagyon köszönöm, akkor jól gondoltam :-)
2010. aug. 25. 13:27
Amíg neked jó, addig ne törődj senkivel. Ámbár ugye nem zörög a haraszt....Legyetek boldogok!
2010. aug. 25. 13:27
hát szerintem először ne figyelj ezekre a dolgokra, aztán ha már lesz egy-két olyan dolog, akkor vizsgáld meg a kérdést újra! Adj a srácnak egy esélyt, leet, hogy csak féltékenységből vagy valami másból beszélnek a volt kollégák. Majd meglátjátok hogy lesz :) sok sikert:)
2010. aug. 25. 13:26

Mit tennék?

Nem foglalkoznék a pletykával és azzal hogy mások mit gondolnak a kapcsolatotokról.

A lényeg,hogy TE mit érzel/mit gondolsz és nem mások;)

2010. aug. 25. 13:25
Neked legyen jó vele - más nem számít! :)
2010. aug. 25. 13:24

Sziasztok,

Pár hete vagyok együtt valakivel, akivel régebben együtt dolgoztunk. Akkor csak barátok voltunk, egyikőnk sem volt szingli, most viszont valahogy úgy hozta az élet, hogy a barátságból valami több lett. Egyikőnk sem dolgozik már a cégnél, viszont vannak még barátaink onnan. Akárkinek elmondtam, hogy Vele vagyok, szinte egytől egyig negatívan álltak hozzá a dologhoz, hogy vigyázzak magamra. Senki sem "örül" annak, hogy végre jól érzem magam.. Lehet, hogy pusztán rosszindulatból, hisz nagyon jó helyre került, komoly munkája van azóta és azt ugye az emberek nem teljesen úgy nézik, ahogy kéne. Ő egyébként egy nagyon vicces és kedves, intelligens srác, közel a negyvenhez. (10 év van köztünk) Nem tudom, kire hallgassak, kiben bízzak. Egyelőre úgy gondoltam, nyitott szemmel járok, de nem foglalkozom a pletykákkal. Ti mit tennétek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook