Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy a házunk háta mögött milyen határt kell betartani a szomszédnak? fórum

Tudja valaki, hogy a házunk háta mögött milyen határt kell betartani a szomszédnak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. nov. 16. 23:50

Valaki tudna nekem arra válaszolni, hogy a házunk háta mögött milyen határt kell betartani a szomszédnak?


Értem ez alatt, hogy pl. a melléképületem fala mellett 10 cm-el tárolhatja-e a téli tüzelőjét, szemetét, hordóit, vagy éppen lehet-e a tyúkudvara határa?


Nem, nem akarok kukacoskodni, de tele a hócipőm velük. Soha semmiért nem szólunk, de Ők állandóan b.gatnak bennünket. A legújabb eset, és itt szakadt el a cérna, hogy nem engedte be a kőműveseket, hogy a házunk hátsó falát letakarítsák és újrapucolják. Ott állt a kőműves, a két segédje, a férjem és csak a kerítésen belülről üvöltöttek kifele, hogy oda senki be nem megy.


De volt már, hogy az utcán kiabáltak le mindenféle c. k-vának, aki állandóan csak kurválkodni jár. Nyilván három gyerekkel magam mellett máshova nem is mehetek. De pl. az is volt már probléma, hogy belát a fürdőszobánkba, ha fel van kapcsolva a villany és Ő a teraszon áll.


Kifogtuk az utca hülyéjét, eddig nyeltünk, de ez a húzás már sok volt. Kifizettük az embereket napokra hiába.


Most tudom, mehetek a Polg. Hivatalba, mert van erre jogszabály, hogy igenis be kell, hogy engedjenek. De ebből az idén már nem lesz semmi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook