Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja-e valaki, ha egy letört magnólia ágat vizbe teszek. gyökeret ver-e?Vagy mit kell csinálni, hogy történjen valami gyökerezés? fórum

Tudja-e valaki, ha egy letört magnólia ágat vizbe teszek. gyökeret ver-e?Vagy mit kell csinálni, hogy történjen valami gyökerezés? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 8. 06:19

[link]


Itt van egy egész hosszú cikk a bújtásról.

2012. márc. 7. 18:13
én is így tudom leginkább, bár én úgy, hogy egy hordóba (vagy bármilyen vízzel töltött alkalmatosságba) kell az egyik ágát tenni (egy részét, hogy beleérjen) és úgy növeszt gyökeret... (nem próbáltam, csak egy volt munkatársamnak így sikerült)
2010. márc. 27. 16:50
Én úgy tudom, hogy a magnóliát úgy gyökereztetik, hogy lehajtanak egy ágat a fölgre és földet tesznek rá.Bújtatják vagy valami hasonló.Legalábbis az apukám mindig így csnálta
2010. márc. 27. 13:49

Itt nézd meg,sok dolgot leírnak.


[link]


Vagy írd be a keresőbe: magnólia szaporítása

2010. márc. 27. 13:42
Szevasztok.Tudja-e valaki, ha egy letört magnolia ágat vizbe teszek gyökeret ver-e?Vagy mit kell csinálni, hogy történjen valami gyökerezés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook