Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit gondolnátok a helyemben? Higgyek, várjak, vagy nem érdemes? fórum

Ti mit gondolnátok a helyemben? Higgyek, várjak, vagy nem érdemes? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. ápr. 4. 21:42

Én azt gondolom, hogy nagyon hisztis nő lehetsz!


Kidobod két hét után aztán mikor ráérsz akkor dobja ki a barátnőjét és, ha az keresi még ne is segítsen neki.

Hát "gratulálok". Itt borítékolom, hogy ez a fiú nem lesz sokáig veled. Ennyiből amit leírtál kiderült, hogy nagyon egocentrikus ember vagy.

2011. ápr. 4. 21:41
ha már smot hiányzik a bizalom (ami szerintem ebben az esetben teljesen normális dolog, hogy nincs meg...) akkor mi lesz később? Én nem pazarolnám az időmet erre a srácra....
2011. ápr. 4. 21:38
2 éve ismerek egy nálam fiatalabb pasit,a neten ismerkedtünk meg de nem voltunk együtt sokáig,csak pár hétig,mert nekem gondjaim akadtak,és akkor úgy éreztem hogy kisebb gondom is nagyobb,nekem most pasi nem kell,ezért mondtam,legyen vége.Semmi bajom egyébként nem volt vele,inkább magammal voltak gondjaim.Most ezzel a pasival újra összefutottam,és újrakezdtük.Akkor is,és most is elmondta hogy neki van egy barátnője,de ez egy távkapcsolat,2 hetente hétvégén találkoznak,és meg akarja vele szüntetni a kapcsolatot,mert ennek igy semmi értelme,stb.A srác 26 a nö 40 éves.Most,hogy újra találkozgattunk,ez a bizonyos nö még mindig meg volt neki.Én azonban kijelentettem,hogy én ilyet nem játszok,döntse el hogy vagy én,vagy ő.Erre ö azt válaszolta hogy teljes mértékben igazam van és megért,és záros határidön belül lezárja ezt a kapcsolatot,nemcsak énmiattam,hanem mert már nem is szerelmes belé,meg a nö gyereket szülni már bizos nem fog neki ö viszont még szeretne,leköltözni Peströl vidékre nem fog,ö meg Pestre nem,stb,tehát nincs jövője a dolognak amugy sem.Én azt mondtam hogy oké,várok amig lerendezi ezt a dolgot,bár furcsállottam,hogy ha már 2 éve is azt mondta hogy nem szerelmes belé és szakitani akar,akkor miért huzta mégis idáig.Egyik nap felment hozzá,hogy közli vele,vége.Még én éreztem magam hülyén,mert mondta nekem a pasi,hogy a nőt nagyon meg fogja ez viselni mert nagyon szerelmes belé.2,5 napig fenn volt,hazajött,egyböl megkeresett,találkoztunk.Mondta hogy nagyon nehéz 3 napja volt,a nö nem akarta elfogadni hogy vége.órákon keresztül azt hallgattam,hogy mennyire sajnálta a csajt,stb. mert már ugyan nem szerelmes belé de nagyon sokmindent köszönhet neki,és mint embert,mint barátot szereti,és tulajdonképpen ezalatt a 2,5 év alatt rossz dologra nem is emlékszik,stb.És,megmondta a szemembe,hogy a nönek felajánlotta,ha bármi problémája van,nyugodtan hivja mert szivesen segít,ha beszélgetni akar nyugodtan hivja fel,mert végül is nem haraggal váltak el.Én nagyon megértő és toleráns ember vagyok de ez nekem egy kicsit túlzás volt és öszintén megmondom,nem esett a legjobban.Ö ezt látta rajtam,és mondta is hogy ne haragudjak hogy most ezzel traktál,nem fog ez sokáig tartani,stb dehát könyörgöm!!!! ha én valakivel szakitok,akkor vagy nem kezdek addig új kapcsolatot amig nem vagyok túl rajta,vagy ha igen,akkor nem állok elö ilyen dolgokkal,hogy " bocsikaaa,de mivel én még "barátságbol szeretem" meg "sajnálom" az előzőt,tűrd el,hogy továbbra is kapcsolatban legyek vele....én nem azt mondom hogy haragudjon rá vagy tegyen ugy mint ha nem is ismerte volna sosem,( én sem vagyok haragban egyik exemmel sem),de nekem ez a hozzáállás akkor is furcsa.Nagyon sokat csalódtam már,volt jópár kapcsolatom és próbálok mindig magamból kiindulni,de már rettentöen bizalmatlan vagyok és nagyon nehezen hiszek el dolgokat,és nem alaptalanul. Nektek mi a véleményetek erröl az egészröl?????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook