Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogyan kezelitek gyermeketek hisztijét? fórum

Ti hogyan kezelitek gyermeketek hisztijét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. jan. 11. 16:03
Szerintem a leghatásosabb, ha nem veszel róla tudomást. Ez a hiszti direkt azért van, hogy felhívja magára a figyelmet. Tudja, hogy lesz kistesója? Nem lehet, hogy az miatt csinálja? Hogy esetleg féltékeny?
2011. jan. 11. 16:02
Én kiröhögöm,ott hagyom kb 1perc és lenyugszik és odamegyek hozzá.
2011. jan. 11. 15:58
én gyakran rácsuktam az ajtót és kimentem kiszellőztetni a fejemet. de ha leutánozod a viselkedését a hiszti alatt, röhögés a vége biztosan
2011. jan. 11. 15:56
A kisfiam lassan 2 éves lesz, de már vagy fél éve küzdök az állandó hisztijével. A legváratlanabb pillanatokban dührohamot kap, dobál sőt egyenesen földhöz vág mindent, az étkezések, az öltözködés, a sétálás vagyis gyakorlatilag minden tevékenység hisztivel jár és őrjöngéssel. Sajnos nem vagyok túl türelmes főleg mióta újra babát várok, időnként oda is csapok, pedig tudom, hogy nem helyes. Utána persze bűntudatom van. Ti hogyan maradtok türelmesek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook