Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lettem, az lenne a kérdésem, mehetek-e táppénzre vagy ilyenkor milyen támogatás jár? fórum

Terhes lettem, az lenne a kérdésem, mehetek-e táppénzre vagy ilyenkor milyen támogatás jár? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. márc. 14. 08:19

Elmehetsz táppénzre, vagy a szülést megelőzően (azt hiszem)4 héttel szülési szabira, az több, mint a táppénz. De táppénzre bármikor elmehetsz, kérsz egy papírt a nőgyógyászodtól, hogy otthon lennél, azt oda adod a házi orvosnak és ő felvesz.

Egyéb támogatás nem jár.

2011. márc. 14. 08:18

Szia!Mehetsz táppénzre ha lejár a szabid,vagy előbb is ha meg tudod beszélni a dokiddal,hogy vegyen arra.

Én mondjuk még az előtt lettem terhes mielőtt lejárt a gyedem,de nekem ugyanazok a juttatások járnak.

Én a saját tapasztalatomból azt tudom neked tanácsolni,hogy beszélj azzal a számfejtővel aki a munkahelyed bérszámfejtését készíti,mert az összegszerűen meg fogja tudni neked mondani mikor mennyit fogsz kapni.Én akkor amikor kérdezősködtem erről annyi tanácsot kaptam,hogy teljessen összekeveredtem már.Egyedül ő volt az aki normálisan elmondta és kiszámolta.

Boldog babavárást!

2011. márc. 14. 08:14

Szia!

Én is táppénzen vagyok mióta kiderült a terhesség.

Bár veszélyeztetett.

Viszont azt tudnod kell, hogy a táppénz a fizetésed 60%-a.

Támogatásokról én nem tudok!

2011. márc. 14. 08:11
Jelenleg itthon vagyok kisfiammal...február 24,e óta a szabimat töltöm..Terhes lettem(ma derült ki):):):)az lenne a kérdésem,mehetek-e táppénzre vagy ilyenkor milyen támogatás jár??Köszönöm
2011. márc. 14. 08:10
Sziasztok!!Nkem az lenne a kérdésem aki tud segítsen...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook