Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán ez az oka annak, hogy nem látok változást? fórum

Talán ez az oka annak, hogy nem látok változást? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 17. 07:32

1 hónap még nem olyan sok,h változás legyen.Mivel heti 3x jársz és abból gondolom 1 nap a láb,így akkor érthető.

Viszont Kardió mozgást is be kéne iktatnod.

2013. júl. 17. 07:28

Lassan 1 hónapja kondiba járok, de sajnos sok változást nem látok (még) magamon. Fél évvel ezelőtt abbahagytam, de akkor hamar volt változás...


Úgy gondolom a szükséges kalóriabevitelemhez képest én nagyon keveset eszek, azaz nem ütöm meg a napi 1870 kcal-t.. (156cm, 56kiló-hoz nekem ennyit mutatott a kalkulátor..)

Ahhoz hogy fogyni tudjak 1620 kcal-ra kellene levinnem a tápanyagtartalom bevitelt.., de ha eleve keveset eszem, akkor hogyan fogyjak?

Hetente 3x megyek kondiba, van edzéstervem is, szorgalommal csinálom is, de nincs változás..


Ülő munkát végzem, melóhelyemen, bent eszek általában pék termékeket..

Kevesebb édességet próbálok enni, viszont vízet keveset iszok.. holott állítólag az is fontos, hogy a napi 2-2,5 liter meglegyen.

Aztán, ha kondi után haza esek ( 18:00 óra után..) akkor, már csak a vacsi marad.

Nem tudom, hogy ez így normális-e? Szerintem nem!

Mit tanácsoltok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook