Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi? fórum

Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. jún. 3. 14:42
SZERINTEM NEM ÉRDEMES KIPRÓBÁLNI,HA MÁR MŰKÖRÖM AKKOR BIZD RÁ SZAKEMBERRE!
2008. jún. 3. 14:42

Meg ne próbáld, az Istenért!!!


Azt már nem tudom pontosan, h mi, de valami igen mérgező anyag van benne, már a pill.ragasztóban, és tönkre teheti a körmödet. A többiről nem is beszélve.

2008. jún. 3. 14:42
Sztem egy kicsit tönkreteszi a körmöd. Mivel a rendes mükörömragasztó azért erre van kifejlesztve. Tehát az pl elenged, ha nagyon feszül a köröm(mert elakadt valamiben)és nem tépi le az eredeti körmödet, mint ahogy a pillanatragasztó tenné. - műkörmös ismerős mondta. :P Uh sztem ne használj pillanartagasztót.
2008. jún. 3. 14:41
Hát....ha pár hétig magadon akarod tartani...!
2008. jún. 3. 14:41
Elvileg nem, de a barátnőm rendszeresen így szervizelte a letört műkörmeit, persze csak vészhelyzet esetén. Nem lett semmi baja. Azt hiszem lehet venni erre való ragasztót.
2008. jún. 3. 14:40
finoman szólva is tönkre vágja,szétfogja marni hosszú távon,nem véletlenül van kitalálva a műköröm ragasztó...
2008. jún. 3. 14:39
Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook