Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mennyi az esély arra, hogy peteérés előtti napokban lány foganjon meg? fórum

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy peteérés előtti napokban lány foganjon meg? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 28. 15:11

hat szerintem ez igy rosszul van megfogalmazva, mert ha nincs peteeres, akkor nem lesz baba sem.

Gondolom, ugy ertetted, hogy ha a kozosules tortenik peteeres elott, es a spermak varakoznak amig a peteeres megtortenik, akkor nagyobb esellyel lesz lany.

2011. máj. 28. 15:10
-ÉS PETEÉRÉS ELŐTT HOGYAN ESEL TEHERBE?? Mikor pedig megtörtént,nem mindegy?Megtermékenyüléskor eldől..
2011. máj. 28. 15:09

Nekünk a "nagykönyv" alapján kisfiúnk kellett volna hogy szülessen, de lányunk lett. Ki tudja, ez szerintem statisztika, ha beleesel beleesel, ha nem nem. Amúgy én lányt szerettem volna, de sosem néztem, hogy mikor kellene együtt lennünk ezért.

De biztosan van aki tud okosabbat mondani :)

Tudom közhely, de akinek van gyereke az tudja a legfontosabb tényleg az hogy egészséges legyen :)))

2011. máj. 28. 15:08
nem tök mindeggy :S csak összejöjjön és egészéges legyen,nem ?????legalábbis én igy gondolom!!!
2011. máj. 28. 15:03
mikor nagyobb az esély a terheségre!Mert én hallottam már sok mindent!:P
2011. máj. 28. 15:01
Sok embernek az a véleménye, hogy van igazság abban, hogy peteérés előtt nagy eséllyel lesz lány a baba mert a fiú spermiumok gyorsabbak és hamar célba érnek de a lányok tovább bírják.Kinek mi a véleménye erről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook