Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem első látásra fórum

Szerelem első látásra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem első látásra

1 2
13. Awela
2009. márc. 18. 16:00

Tényleg kockázatos, de örülök, hogy jól sült el a dolog. Sok szépet kívánok nektek!

Az én párom is szerelem volt első látásra, most tervezzük az eljegyzést és összeköltözést.

2009. márc. 18. 15:46
Igenis létezik szerelem első látásra.......... Tegnap volt éppen 18 hónapja, hogy először megláttam a páromat. Ma már egy 2 hónapos gyönyörű kislány szülei vagyunk, lakást vettünk, és nagyon boldogok vagyunk!! Az élet számunkra egyszerűen csodálatos!!!
2009. márc. 18. 15:38
Gratulálok!!!!
2009. márc. 18. 15:03

Gratulálok! Nagyon sok boldog évet kívánok nektek és jó egészséget a kis pocaklakónak is!


Amúgy én nem hittem a szerelem első látásra dologban. Mégis megtörtént velem is. Nekem sajnos nem jól sült el, előtte egész életemben nem sírtam annyit mint amiatt a férfi miatt. Még jó, hogy utána megismertem a jelenlegi páromat! :)

2009. márc. 18. 14:03

Hiszek a "szerelem első látásra" dologban!!!


Sok évvel ezelőtt, velem is történt egy hasonló eset. Pár nap alatt, szintén egy külföldi nyaralás alkalmával, halálosan bele szerettem egy fiúba. Kölcsönös volt, de mivel én csak 17 éves voltam, haza kellett jönnöm, tanulmányaimat folytatni stb. A szüleim alig bírtak velem, teljesen kikészültem, szinte bele betegedtem, mert éreztem Ő is szeret. Hónapokig leveleztünk.

Azután fél év elteltével itthon, megismerkedtem a férjemmel, akivel a mai napig nagyon boldog vagyok 13 év után is! :) Született két gyönyörű kislányom és nem bánom, hogy így alakult az életem! Persze néha eszembe jut, mi lett volna ha... De igazán már nem érdekel, mert itthon megtaláltam a boldogságomat. :)


Bocsi, ha kicsit hosszúra sikerült a mondanivalóm, csak a történetedet olvasva előjöttek az emlékeim...


Sok boldogságot kívánok nektek!!!

2009. márc. 18. 12:39

Mindig ilyen szerelemről álmodtam,bár én is boldog kapcsolatban élek 5 éve,idén szeretnénk esküvőt.

Nem egy lányról tudok aki egy pasiért kiment külföldre,de csalódtak.

Nagyon sok boldogságot kívánok,szerencsés vagy!

2009. márc. 18. 12:16
Ha mindez igaz, akkor Te egy nagyon szerencsés ember vagy és öszintén gratulálok Nektek és nagyon hosszú boldogságot kívánok.
2009. márc. 18. 12:05

Gratulálok, ez tényleg nagyon szép történet, kicsit meg is hatódtam!

Elhiszem, hogy féltettek, hisz balul is elsülhetett volna! Egy fiatal lány, egy idegen helyen! Na, de hál istennek, jól sült el! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok!

2009. márc. 18. 11:48

Wow, ez nagyon szép története volt az életed részének. Gratulálok, és sok boldogságot kívánok Nektek! Amit leírtál, az egyébként nagyon de nagyon ritka, én nem csodálom, hogy aggódtak. :)

Gondolom a cikket hamarabb írtad, csak most került be, moderálás után, és azóta eltelhetett egy kis idő.

Mert most olvastam a naplódban, hogy meg is született?! :)))

2009. márc. 18. 11:17
Gratulálok nektek. :)
2009. márc. 18. 11:15
Gratulálok,és sok boldogságot!!
2009. márc. 18. 11:11

Gratulálok. Hiszek benne!


Este összeszedem magam, és írok egy történetet, ami picit hasonló a Tiedhez.

2009. márc. 18. 11:03
Nagyon kevés ember van, aki hisz a "szerelem első látásra" dologban. Sajnos még kevesebb, aki képes egy ilyen érzés miatt kockáztatni. Szerencsére én nem tartozom ezek közé az emberek közé. Egy nyaralásom során az egész múltamat hátrahagytam. Családot, barátokat, karriert, hazát. Mindezt a szerelemért.

Ugrás a teljes írásra: Szerelem első látásra
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook