Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem baj fórum

Szerelem baj (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. dec. 23. 19:32
Az én volt párom mellet hizott el,mégis szeretem.
2. Re87
2009. dec. 23. 19:31
hány kiló vagy?
2009. dec. 23. 19:28

sziasztok!


Lenne egy kérdésem.

lassan 2 éve van egy barátom. nagyon jó minden, meg szeretem meg minden. De kövér vagyok. ő már így ismert meg és így szeretett belém. azt tudni kell, h. én örök fogyózó és sajnos visszaeső is vagyok. :(

nem olyan régen volt egy olyan gondunk, h. azt mondta, h. elege van, h. mindent ő csinál az ágyban, mert én mindig hamar elfáradok. Próbáltam ellene tenni, de nem sikerült:( nem rég találtam egy msn beszélgetést, ahol egy lánnyal beszélgetett. a lány vette fel vele a kapcsolatot de ő esélyt adott neki, és a beszégetés alatt letagadta, h. van barátnője. viszont az is kiderült, h. többet nem is beszéltek. Én akkor megkérdeztem tőle, h. miért csinálta. azt mondta, h. nem tudja. Azóta nagyon megváltozott bennem valami. soha nem voltam féltékeny eddig a pillanatig. egy dologban voltam biztos a kapcsolatunk elejétől, h. ő tuti, h. nem fog megcsalni. erre tessék. jó nem csalt meg attól még messze állt nagyon. csak megvolt benne a szándék, h. megismerjen mást.


és én azóta nem tudok bízni. nincs olyan nap, h. ne hozzam fel. én akkor megmondtam neki, h. én lennék a legboldogabb a világon, ha letudnék fogyni, de nem garantálom, h. ez így lesz, és akkor inkább most hagyjuk ezt az egészet. azt mondta, h. nem zavarja, h. ilyen vagyok, mert akkor nem lenne velem. de mégis úgy érzem, h. zavarja. és nem tudom miért akármikor csak leülök és elgondolkodom mindig egy olyan helyzetet képzelek el, ahol épp meglátom valakivel és csak sírok meg sírok. Velem van a baj? Úgy érzem, h. mostanában én beszélem bele, h. tuti van valakije meg ilyesmi holott soha az életben nem voltam ilyen ember. És úgy veszem észre, h. őt is nagyon idegesíti. Szerintetek mit csináljak???????segítsetek!!!Köszönöm!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook