Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem a végzetem fórum

Szerelem a végzetem (beszélgetős fórum)


1 2
2022. márc. 1. 17:51
1985. Szilveszteri buli.
2022. márc. 1. 17:33
1990-ben a Zuglói discóban.
2022. márc. 1. 17:20
Sziasztok! Gondoltam nyitnék egy forumot. Ahol mindenki őszíntén elmondhatja hol és hogyan ismerkedett meg párjával/szerelmével.És hol tartanak most. Gondolom elöször nekem kéne elmesélni az enyémet.👌💖 2007-ben ismerkedtünk meg.A gerinc sérültek rehabillitációs otthonában.Én ott dolgoztam mint ápolónő,őt akkor kezdték kezelni.Ekkor még házasságban élt.6 hónapig kezelték hetente aztán elvesztettük egymást szem elöl.2 teljes évre...Aztán sajnos újra kellett kezdeni a kezelést...😔 A házassága tönkre ment a betegség miatt..Közben mi megismertük egymást úgy igazán.💖💖 Rájöttem nála értékesebb,kedvesebb,szeretőbb embert nem találnék.Nem is él még egy a Földön.Míg a betegsége engedte rengeteget utaztunk.Mára az életünk csupa kihívás a betegség okozta tünetek miatt.Ápolásra szorul nincs család mögöttünk..Én vagyok az ő családja s ő az enyém.Megtanultam ellátni minden percét széppé tenni. És közben hálás vagyok hogy velem van.Ő minden gondolat,érte virrad meg az új nap. Ma 10 éve boldog házasságban élünk. Remélem még a 30. éves év fordulót is együtt ünnepeljük.💖💖
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook