Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szedtek fogamzásgátló tablettat 40 évesen? fórum

Szedtek fogamzásgátló tablettat 40 évesen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. júl. 6. 14:25

Én is lelkes voltan a spirál hallatán mikor a doktor javasolta ...és mostanra mégis hezitálok.

Néha nagyon nehéz jól dönteni. S ha egyiket sem akkor mit válasszak? "Örök" kérdés... :)

2010. júl. 6. 14:25
Spirál van feltéve már nyolc éve, lassan azt is lekellene szedetni. Nekem semmi gondom nem volt vele eddig.
2010. júl. 6. 14:22
Nekem mikor 40 lettem már nem írta fel a doki.
2010. júl. 6. 14:18

Egy időben belelkesültem, tetszett a Miréna hormonos spirál. De aztán rájöttem, hogy eléggé idegenkedek ezektől az méhbe helyezhető eszközöktől.

Sajna nem nagyon van alternatíva.

De nem bántam meg, hogy a bogyót abbahagytam. Így utólag nézve, voltak mellékhatásai.

2010. júl. 6. 14:12
Sokat olvastam itt az egyéb fogamzásgátló módszerekről pl.spirál, mégis tartok tőle, magam sem tudom miért...pedig hamarosan abba kellene hagynom a bogyókat.
2010. júl. 6. 14:10

Én 40 évesen leálltam vele.

Addig Ovidon, Rigevidont majd Marvelont szedtem 18 éves korom óta. Csak a terhességeim előtt-alatt és a szoptatások idején nem szedtem semmit.

Elég volt. Talán sok is...

2010. júl. 6. 14:06
Szedtek fogamzásgátló tablettat 40 évesen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook