Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Számodra mikor kezdődik egy kapcsolat? Mikortól nevezed párodnak, akivel megismerkedsz? fórum

Számodra mikor kezdődik egy kapcsolat? Mikortól nevezed párodnak, akivel megismerkedsz? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 5. 17:33
Ha tesz valamit értem vagy a kapcsolatunkért, amikor van köztünk már "valami". Nem sex... remélem érthető:)
2009. márc. 5. 17:32
Mi már régen együtt laktunk, de barátnak és barátnőnek tituláltuk egymást. Míg egy nap Ő azzal ébredt, hogy ezentúl férjemnek hívjam. Azóta férjnek és feleségnek titulálunk. Házasságkötésre még később került sor.
2009. márc. 5. 17:29
Szerintem nem a szeretkezéstől kezdődik egy kapcsolat,de nyílván én nő vagyok:)Nálam legalábbis a csóknál kezdődik,bár még eddig sosem gondolkodtam el ezen nagyon.De azt hiszem nekem igen a csóktól,mármint ha csak találkozgatunk és egyértelmű a flört,de még nem történt csók akkor pl nem zavar,ha megtudom más nővel is találkozgat,mert úgy érzem nem tartozunk egymás iránt semmivel...de ha már csókolóztunk,ha már ennyire az intimszférámba engedtem,akkor utána már elővételi jogot tartok fenn az illető iránt:)tehát zavar,ha más nővel is találkozik azután,és csak az zavarja az embert ami fontos számára,ami pedig fontos,az már kapcsolat értékű:)
2009. márc. 5. 17:26
Ez nehéz kérdés.Semmiképpen sem onnantól számítom a kapcsolat kezdetét amikor először szeretkeztünk.Nekem ez a második kapcsolatom.Az előző és ez is hosszú ismeretség után alakult ki.Onnantól számítjuk a kapcsolatunkat amikor először megvallotta az érzéseit,megcsókolt és én viszonoztam.:)
2009. márc. 5. 17:24

Mi köze a szeretkezésnek hozzá? :O

Az már rég kapcsolat, ha csak nem egyéjszakás..


Nálam a kapcsolat közös megegyezéssel kezdődik, amikor rendszeres tali van és elkezdjük épiteni a kapcsolatot. Amikor nem hagy ott a sokadik randi után sem.

2009. márc. 5. 17:21
kicsit elgondolkodtato dolog. ugy latom mindenki szamara mast jelent. en korabban mindig akkor vettem tudomasul hogy ez mar valami kapcsolatfele, amikor eloszor szeretkeztunk. igaz ez? mivel en ugy latom a nok, ezt inkabb maskent elik meg, ertelmezik mint en.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook