Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek! Ötleteket várnék hogy mit érdemes vinni vendégségbe. (húsvétkor) fórum

Segítsetek! Ötleteket várnék hogy mit érdemes vinni vendégségbe. (húsvétkor) (beszélgetős fórum)


1 2
5. gne2
2011. ápr. 7. 12:05
Miért nem kérdezed meg a házigazdát? Úgy a legegyszerűbb, és nem lesz gond. :)
4. agis
2011. ápr. 7. 12:04

Az olaszoknal van egy nagyon szep szokas, ajandekkosarat visznek husvetkor (karacsonykor is) amiben van prosecco, egy pannettone, gyunolcs.


Ezt itthon is meg lehet csinalni, sutsz kuglofot, veszel egy uveg finom bort, egy kis gyumolcs, izlesesen feldiszitve szep ajandek.

2011. ápr. 7. 12:04
Máskor is voltunk már náluk, akkor krumplit & husit vittunk ott megsütöttük a kerti sütőn + sütöttem illetve italt is vittünk Az italféleségekkel még elbánok mert én tudom h ott milyen fajtát isznak a fiúk ill lányok (alkohol, üditő) Süti is akadna ötletügyileg. DE A KAJA NINCS MEG, LÉGYSZI SEGÍTSETEK! Nagyon köszönöm előre is!
2011. ápr. 7. 12:01
Húsvétkor vendégségbe vagyunk hivatalosak. Kérdésem h mit érdemes vinni kaja pia süti ügyben.
2011. ápr. 7. 12:01
Segítsetek! Ötleteket várnék hogy mit érdemes vinni vendégségbe. (húsvétkor)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook