Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Holnap mindennek vége.. fórum

Segítsetek! Holnap mindennek vége.. (beszélgetős fórum)


1 2
2008. okt. 30. 14:32
Attol majd emlekezetes lesz, hogy tudod, ez a bucsukeksz :)
2008. okt. 30. 14:31
Egyetértek szépszeművel, teljesen igaza van...annak idején én ugyanígy jártam, teljesen ugyanígy! Még egy utolsó estét akart a pasim, én meg belementem, mert nagyon szerettem és vele is nagyon jó volt....ráadásul én is annyi idős voltam, mint te...most visszagondolva, nagyon pocsék ötlet volt, mai fejjel nem tenném!! Amikor eszembe jut, átkozom a napot, az utolsó napot! Neki nagyon jó volt, gondolom, hogy még egyszer szexelhetett, nekem meg tulajdonképp egy rossz élmény, hidd el, neked is az lenne utána később...ez nem fair ránk nézve, nekik meg csak jó...
2008. okt. 30. 14:30
Lili!! Ne tedd!! De amint látom, ez már egy eldöntött tény...
2008. okt. 30. 14:28

Biztos, hogy szeretkezni akarsz egy olyan emberrel, aki másnap meg fog szakítani minden kapcsolatot veled?

Hülyeség az, hogy utolsó alkalom. Abból csak bajok lesznek, ha jó volt azért, ha rossz volt azért. Ha egy pasi tőlem ilyet kérne, elküldeném melegebb éghajlatokra, én ennél többet érek. És nem csak én, hanem minden nő!

2008. okt. 30. 14:27

Hát én el sem mennék a randira, tuti emlékezetes lenne neki.

Ne alázd meg magad!

2008. okt. 30. 14:26
Biztos,hogy elhagy a pasid te meg utolso estét akarsz vele?Ha elhagy felemelt fejjel menj tovább,ne pedig utolso sexestét adjon,és te meg igyekszel is.
2008. okt. 30. 14:25
Ha mindenképpen vége a kapcsolatotoknak, akkor hiába is akarod emlékezetessé tenni, mert az nem változtat azon a dolgon, hogy vége. Ha már eldöntött tény, akkor bár mit is tehetsz, mert ezzel jobb NEM lesz sőt még meg is alázod magad vele.
2008. okt. 30. 14:21

Holnap este szeretkezni fogok a barátommal.

Mit csináljak, hogy még vadítóbb legyek? Pl.: kapcsoljak be lassú zenét, szexys fehérneműbe legyek, gyertyafényes vacsival várjam(?) stb..

De leehet hogy ezlessz az utolsó estém vele, mert elfog költözni, és minden kapcsolatot megakar velem szakítani.:'( És én ebbe belementem, hogy holnap legyen az utolsó.:'( És a holnapestét, valahogy úgykéne megcsinálnom, hogy emlékezetes legyen neki is, meg nekem is.

Nagyonjó vele szeretkezni!!:(

De olyan is írhat, akinek szimpi vagyok, mert nemszeretnék egyedülmaradni! Ez most hülyén hangzik, de ez van.:(

Segítsetek!! Írjatok és adjatok tippeket!! (akár privátba is jöhet!)

Köszönöm előre is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook