Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Saját készítésű képkeretet szeretnék csinálni. fórum

Saját készítésű képkeretet szeretnék csinálni. (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 4. 08:28

üveg pattintós képet is lehet festeni üvegfestékkel.

Ha ajándéknak gondoltad, nem biztos, hogy a kézzel készített olcsóbb.

2009. dec. 3. 22:34

Szia. Én tavaly fa keretet vettem, illetve hobbi boltban arany/bronz festéket és arany csillámport!

Lefestettem az egész keretet és miután megszáratt folyékony ragasztóval mintát festettem amit beszórtam csillámporral. Nem olyan giccses amilyennek első olvasatra tűnik, nagyon nagy sikere volt!

2009. dec. 3. 22:13
Szia! Én csináltam olyat, hogy kartonból volt a keret amit nem nehéz összeragasztani és bevontam egy szép függöny anyaggal.
2009. dec. 3. 22:10
Hobbiboltban lehet kapni kemény kartonból - fából képkeretet, de pl tudsz modell-gipszből is kiönteni - vannak formák rá.
2009. dec. 3. 22:04

szia


én eddig 2 félét csináltam

falravaló hungarocell szegélyből és fa üvegezőlécből

mind a kettőt barkácsboltban vettem szálban, méretre vágtam és felragasztottam a képre. Vagy rendesen üvegezni is akarod?


ha akarod rakok fel képet a naplómba

2009. dec. 3. 22:02
Gipszből készült keret is van,azt is lefestheted.
2009. dec. 3. 22:00

Szia!

Vannak hobbyboltok,ahol natur kereteket vásárolhatsz,és díszitheted különböző festékekkel,szalvétatechnikával,gyöngyökkel,stb.. Az eladó,remélhetőleg tud tanácsot adni.Nulláról indulva nem tudom hogy kell,talán az Obiban (vagy más barkácsüzletben)tudnak tanácsot adni,ott méretre szabnak fát.

2009. dec. 3. 21:52

Szívesen fogadnék ötleteket hozzá.

köszönöm

2009. dec. 3. 21:52
Saját készítésű képkeretet szeretnék csinálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook