Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Öribari kerestetik fórum

Öribari kerestetik (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 19. 13:29

Szia

Biztos sokat ront a helyzeteden az,hogy sokat költöztök,de szerintem Te több akarsz lenni annál ami vagy.Soha ne fuss senki után,majd egyszer ugyis találsz barátot(igazit),azt nem lehet csak úgy leakasztani.Szerintem amúgy olyan barátod úgyse lesz aki rajtad kívül senkivel nem barátkozik , és csak állandóan veled lóg.

2009. júl. 19. 13:24

Szia!

Ha nem gond akkor megkérdezhetném, hogy miért költöztök ennyit?

Szerintem ne agyalj ennyit ezeken a dolgokon.Lehet, hogy azért tűnik fel már az is,hogy nem úgy szól hozzád vagy nem úgy néz rád.Ne gondolkozz mindig ezen,csak egyszerűen érezd jól magad velük!

2009. júl. 19. 13:15

Én nem Paris-t akarom utánozni csak egy nagyon jó barátnőt szeretnék. De csak ismerkedés céljából is írhattok! Ezt írtam egy másik fórumba:Én most 13 éves vagyok, de szerintem(és mások szerint is) a koromnál érettebb.

Ovodában volt egy barátnőm akiről azthittem hogy mindörökké a legjobb lesz. Amikor iskolába mentünk még mindig eggyütt voltunk. De úgy kb 2. osztályban jött egy lány és a barátnőm már inkább bele kezdett el barátkozni. Itt volt egy olyan időszakom amikor senkivel sem barátkoztam.

3. osztályban kitaláltuk hogy legyünk akkor úgy hogy az a lány én és a barátnőm. Meg is voltunk. . . de mindig azt éreztem hogy a barátnőm már azzal a lánnyal sokkal jobban jóba van mint velem!

Elköltöztünk. De iskolát nem váltottam. A környéken lakott egy lány aki az egyik osztálytársam nővére volt. Vele kezdtem el barátkozni. nagyon jóban voltunk. Szinte mindennap vele voltam, hiszen messzire sem kellett menni, mert 2-3 házra lakott tőlünk.

Meginnt elköltöztünk, de ekkor már 5. osztályba mentem. Azzal a barátnőmmel már nem voltam jóban. Pontosabban nem az hogy nemvoltam jóba, hanem hogy megszakadt a kapcsolatunk! Úgy látszik ez a barátságom is csak addig működött amíg közel voltunk egymáshoz. . . tehát nemvolt igazi barátság!

Ezután elkezdtem barátkozni egy másik osztálytársammal akinek már volt legjobb barátnője. Mondtam nekik hogy akkor legyünk mi 3an! Aztán valahogy vele is megszűnt a barátságom. . .

6. ban egy újabb osztálytársammal kezdtem barátkozni akivel eddig szóba sem álltunk. nem haragudtam rá, nem utáltam de nemvoltunk egyformák. Legalábbis látszólag. De amint megismertem rájöttem hogy nagyon hasonlít rám. Viszont nemvolt megbízható. Arra jóvolt hogy benne volt minden "buliban" meg hülyeségben. . . és ő is ilyen kis "szeretet éhes" mint én. Hogy ezalatt mit értek? Szeretek mindenkihez közel kerülni vagy legalábbis a barátnőimhez és szeretek ölelkezni meg puszit adni eccerűen csak kifejezni hogy nem a "jáccótársam" vagy hanem az örökké legjobb barátnőm. . . vagy valami ilyesmi.

Aztán jött a képbe egy másik lány. . . aki új volt az osztályban és sokan csúfolták is. Eleinte én is de aztán kicsit megsajnáltam mert megtudtam hogy miért is csúfolják(betegsége volt, denemláccot mind1 nem lényeg) Elkezdtem vele is barátkozni. Mi voltunk a 3 városi kis csajszika, hiszen olyan csajt csináltunk belőle mint amilyenek mi is vagyunk. De eccer csak azt vettem észre hogy az állítólagos legjobb barátnőmet elvette ez a lány!

Hát. . mondom. . szép! Én csináltam belőled "embert" aztán most te szépen kifúrtál a helyemről.

Most így 7. ben az volt a helyzet hogy úgyanazzal a lányokkal barátkoztam akikkel 2. ban(történet eleje) és szinte "életem" folyamán. Suliban velük is vagyok. . bár néha, sőt elég sokszor azt érzem hogy ők jobban elvannak egymással mint velem.

Viszont táncon más a helyzet, mert a 2 lányból egy jár velem táncra is viszont suliban más mint táncon. Táncon nem mindig van velem. . . és tánctáborban is olyan fura. . . velem van de nem úgy. . . mintha akkor lenézne és akkor másokkal barátkozik. . de persze ha mások nincsennek jó vagyok én is! Nagyon fura ez az egész. . mert alapvetőleg nagyon vidám és hülyéskedős és szerintem szerethető lány vagyok! De mostanában nincs kedvem semmihez. . ahhoz sem hogy "mások után fussak" és ezáltal majd biztos befogadnak.

Nem akarok mások után futni azt akarom hogy eccer végre utánnam fusson valaki! És ami a legfontosabb egy LEGJOBB BARÁTNŐT szeretnék mostmár tényleg!!! Aki jóban rosszban kitart mellettem. . . vagy lehet hogy ilyen nincs is? vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Kérlek olvassátok el és adjatok tanácsot! Kérlek írjatok!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook