Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi babák és mamáik fórum

Nyíregyházi babák és mamáik (beszélgetős fórum)


2010. márc. 4. 09:40
Nekem is van bőven tejcsim aztán így néha ki is marad egy-egy betervezett kóstoltatás :D Nekem is könnyű volt a szülés, Szimpátia tessék megnyugodni, nehogy elmenjen a tejcsi :) Nem kell félni az oltástól, az tuti, hogy mi szülők jobban tartunk tőle mint ők :D de ez így van rendjén, hiszen nekünk kell őket félteni. Bence is nagyon jó baba, csak kis alvásigényű, de imádom így is :D
2010. márc. 4. 09:36
Petra már szombat óta kóstolgat ezt-azt, de mellette kap tejet, abból van bőven szerencsére. én is hálás vagyok, amiért ilyen kiegyensúlyozott babám van, na meg hogy könnyen szültem. Most szerintem eltűnök kis időre, mert Pöttyöm hív:)Idegurult a lábamhoz és vigyorog:DDD
2010. márc. 4. 09:34

Sziasztok! :)

Csatlakozhatok én is?

A kisfiam 3 hónapos, már nem is olyan pici. Mi még csak az ökölkóstolásnál tartunk. :D

Hogy álltok a szoptatással? Sajnos pár napja nagyon feszült vagyok és ez meglátszik a tejmennyiségen...


Ui: Ma fogja megkapni a következő oltást. Jobban cidrizek mint ő. :(((


Uiui: Örülnék ha tényleg sikeres volna a fórum. :)

2010. márc. 4. 09:33
Nekem szopizik, én már elkezdtem kicsit hamarabb, mint ahogy betöltötte a 6 hót, mert nem kakált túl sűrűn és nyomta a pocakot így kapott tízóraira egy almát reszelve és attól szépen beállt napi egyre :D A kisfiam Bence és most épp alszik bár nem lehet nála tudni meddig :D Nem túl nagy az alvásigénye :S
2010. márc. 4. 09:31

De jó!!!:-))) Örülök, hogy ilyen gyorsan jelentkeztetek. Bevallom nem számítottam rá, úgyhogy nagyon kellemes meglepetést okoztatok. Simán belefértek a témába:-)

6 hónapos babáitok már biztos sokat tudnak. Annyi mindenről szeretnék beszélgetni. Főleg most, hogy alszik a kiscsajom :-) Lili még a lábát nem tudja kóstolgatni, de a kis kezecskéit állandóan a szájába próbálja tömni. Asszem marha szerencsés vagyok a kis manóval, mert iszonyat nyugodt baba.

Szopiznak a babáitok? Elkezdtétek már a kóstoltatást? Miket szoktatok játszani?

2010. márc. 4. 09:24

Szia! Én nem vagyok nyíregyházi, de ott szültem, remélem még így is ide tartozhatok:)

Nekem 6 hónapos múlt a babám, Petrának hívják és jelen pillanatban a lábát kóstolgatja:DDD

2010. márc. 4. 09:23
Szia én igaz, hogy Nagykállóban lakom, de gondoltam írok én is hisz nincs messze a kettő egymástól. Nekem 6 hós múlt egy hete a kisfiam.
2010. márc. 4. 09:17

Sziasztok!

Várok Nyíregyházi kismamákat egy kis helyi eszmecserére. Mindenféle témára. Szülés, szoptatás, játék, fogzás, hozzátáplálás, játék...stb.

Nekem vasárnap lesz 3 hónapos a kicsikém.

Sajnálattal vettem tudomásul, hogy minden nyíregyházi fórum megszakadt eddig. Remélem ez a mostani sikeresebb lesz:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook