Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális, hogy így viselkedik a párom? fórum

Normális, hogy így viselkedik a párom? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 31. 21:43
:) Igaz. Csak olyan erzes mintha mar nem szeretne ugy mint regen.
2013. aug. 31. 21:43

Irónikusan?

Mindketten azok vagytok! Sőt még a baba is!!

Viccet félretéve! Hatalmas változás történt az életetekben, született egy bébi és ez gyökeresen változtatja meg az eddigi életeteket. A férfiak kissé nehezebben változnak (tisztelet a kivételnek), mint a nők, merthát te nemigen "dobhatod" félre egy programért a kis csomagot. A párod még azt hiszi, hogy a jövő pont olyan lesz, mint rég. Programok, buli, stb.!

Adj neki időt! Adj hangot a dolognak és rá fog jönni, hogy ez így nem megy! Később pedig kell egy bébicsősz, akire rábízható a gyermek és együtt kimozdulhattok, mert az kettőtök kapcsolatának is igen jót fog tenni!

2013. aug. 31. 21:41
8 évig nem ment nélküled sehova, ezt írod. Csak kijár neki 1 nap lazítás :-)
2013. aug. 31. 21:38

Parommal 8 eve vagyunk egyutt es boldog parkapcsolatban elunk. Mindig mindenhova egyutt mentunk mindig. Soha nem buliztunk egymas nelkul. Mindig azt mondta, hogy csak velem erzi jol magat. Azert neha volt olyan, hogy egy buliban ott maradt nelkulem, ami nem zavart sosem. 5hete szuletett egy babank. Megszuletese utan en biztattam a parom, hogy menjen bulizzon egyet nyugodtan.

Most viszont ugy volt hogy, egyutt megyunk anyosomekhoz, de ott falunap van ahol O inni akar igy ott kellett volna aludni. Egy ilyen pici babaval nem akartam ott aludni. Igy vegul O elment a falunapra, en meg itthon maradtam a picivel. Ugy vartam, hogy vegre kimozduljak (miota meg van a baba meg nem voltunk sehol) es szomoruva tesz, hogy vegul nem csak hogy itthon maradok hanem meg O se lesz itthon. Ennek hangot is adtam, de valtozni nem valtozott semmi. En itthon vagyok a babaval O meg bulizik.

Most en vagyok az onzo vagy a parom? Szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook