Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked milyen a 10 éves házasságod? fórum

Neked milyen a 10 éves házasságod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 20. 09:08
Én már lassan 19 éve élek házasságban de soha nem éreztem azt,hogy {ki merülnénk}.A dolgok állásán csak te tudsz változtatni néha elég egy apróság is,hogy abból a bizonyos mókus kerékből ki jön az ember.Nekem is vannak gyermekeim de más is van amiről lehet beszélni nem csak az,hogy ép hányszor evett vagy tettem tisztába ..
2010. ápr. 20. 09:04
Mi nem vagyunk házasok, nem is valószínű, hogy leszünk. 8 éves a kapcsolatunk és nem érzem, hogy punnyadna a kapcsolat. Kiegyensúlyozott lett.
2010. ápr. 20. 09:03

Én már túl vagyok 11 évvel a 10. házassági évfordulón, de sosem éreztem ezt.

Ha mást igényelsz a jelenlegi helyzeten túl, akkor tegyél érte. A férfiak olyanok, amilyennek mi alakítjuk őket:)

2010. ápr. 20. 09:00

Mostanában úgy érzem,hogy "kimerítettük" a házasságunkat.Nincs más beszédtémánk,mint a gyerekek,a lakásfelújítás,az anyagi helyzet,és a munkahelyi témák.

Régebben sokat beszélgettünk,foglakoztunk azzal,hogy te hogy érzed magad,boldog vagy-e,minden rendben van-e stb..

Az is igaz,hogy nagyon kevés időnk jut arra,hogy kettesben legyünk,mert a gyerekek sok időt igényelnek minden nap.

Egyszerűen nem jut időnk arra,hogy bizalmasabban beszélgetni kezdjük.

Minden ennyi idős házasságban így van ez?

Mihez kezdjek a helyzettel,mert úgy érzem,hogy távolodunk egymástól?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook