Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked hogyan esne, hogy miközben a szerelmed Téged simogat, szeretget, a volt barátnőjéről mesélne? fórum

Neked hogyan esne, hogy miközben a szerelmed Téged simogat, szeretget, a volt barátnőjéről mesélne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. márc. 13. 08:15
Szia! Ez így lehet hogy durva, de ha te kérdezted a múltról, akkor ez nem sértő és lelkileg sem kell, hogy bántson téged. Anno én is kérdeztem a páromat ezekről, és attól még nem kell azt feltételezni, hogy nem szeret.
2011. márc. 13. 08:15

Ne hari, de én kirúgnám a p*cs*ba!

Nem is foglalkoznék vele tovább!

Mert ez nagyon olyan szagú, hogy Te szerelmes vagy a pasiba, számára te meg csak vagy valaki.

Már bocs!

Lehet, hogy nagyon rosszul látom, de ilyenről nem szokás beszélni egy pár hónapos párkapcsolatban.

Mi legalábbis nem beszéltünk.

2011. márc. 13. 08:12

A helyzet annyi volt, hogy valahol összefutottak(csajszi mondta, hogy, ha már a barátom X helyen van, akkor fussanak össze, mert 5 perc múlva Ő is ott van)aztán beszélgettek, meg sütiztek.

Fél éve lépett le a csajszi Tőle, azóta nem taliztak.

Ez pár hete történt, most mesélte el. Eddig állítólag azért nem, mert nem tulajdonított jelentőséget Neki.

Közben magyarázta, hogy tök kiábrándító a csajszi, nem tudja, hogy mit is keresett mellette.

Ok. gondoltam...

Majd X idő elteltével, megkérdezte, hogy: "Kiváncsi vagy, hogy nézett ki?" Nem értettem, a kérdést... Azt mondja: Találtam egy képet a telefonomba róla..


Az egész rohadt rosszul esett, bár nem mondtam Neki, de mostanára kicsit kibuktam.

Lehet, én vagyok túl érzékeny, de alig aludtam az eset után...

2011. márc. 13. 08:03

Attól függ milyen szituban.

Ha csak beszélgettek és közben simogat,akkor az csak egy szimpla beszélgetés,semmi több.

De egy másik szituban,amiben csak kettőtöknek kell/ene lennie...elég furcsa lenne.

2011. márc. 13. 08:01
Juj! biztos, hogy piszok rosszul esne, megalázva érezném magam. És elgondolkodnék: lehet, hogy rá gondol, mikor velem van? Mert valamilyen szinten biztos, hogy foglalkoztatja még a lány ... :(
2011. márc. 13. 08:01
Hát,lehet én is elkezdenék az exemről beszélni....
2011. márc. 13. 07:59
Neked hogyan esne, hogy miközben a szerelmed Téged simogat, szeretget, a volt barátnőjéről mesélne?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook