Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neked az első vagy a második szülés volt könnyebb? fórum

Neked az első vagy a második szülés volt könnyebb? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 29. 08:39
A második,határozottan...Az elsőt egy hang nélkül végig csináltam,igaz az is rettentően fájt.A második sokkal intenzívebb,hosszabb,fájdalmasabb volt.Az elsőt végig sétálgattam,a másodiknál le sem tudtam mászni a szülőágyról.Nem akarlak ijesztgetni,de azt mondta a szülésznő,hogy a legtöbb anyuka a másodikat sokkal intenzívebben éli meg.Én meg bebeszéltem magamnak,hogy a második sokkal könnyebb lesz...hát nem..Egyébként teljesen rendben zajlott minden,nem volt semmi komplikáció,csak sokkal fájdalmasabb volt.
2012. máj. 29. 08:38
Első sem volt könnyű, de a 2. az valami hihetetlen volt. Szerintem kortól is függ, hogy hogyan éled meg, elég nagy korkülönbséget hagytam a 2 gyerkőc között. Nem direkt, így alakult.
2012. máj. 29. 08:34
Nekem pocsék volt az első szülésem és érdekelne,hogy másodszor mire számíthatok? Hasonló e a két szülés vagy lehet sokkal jobb lesz a következő:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook