Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ne számolgasd a kalóriákat, ne diétázz! fórum

Ne számolgasd a kalóriákat, ne diétázz! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ne számolgasd a kalóriákat, ne diétázz!

1 2
2009. nov. 25. 16:37
Végül is egy próbát megér! Nem mindenki tudja a diétákat betartani annak máshoz kell folyamodnia. De olvastam valahol, hogy az ember nagyon könnyen összetéveszti az éhség érzetet a szomjúság érzettel,ivás helyett eszik :) !
2009. nov. 25. 16:36

Én is pont a korát néztem, egy 14 éves lánynak még nem ezen kéne agyalnia.

Van abban igazság, amit írtál, de nem látom ezt sem reálisnak.

Nem mindegy, hogy 20 dekát eszel egy salátából vagy 20at egy babfőzelékből.

2009. nov. 25. 16:32
Szerintem 14 évesen nem is kellene a kalóriákat számolnod, mert még fejlődésben vagy. A stresszes élet pedig még csak most fog elkezdődni számodra. :o)))
2009. nov. 25. 16:20
Nem igazán hiszek ebben. Én pl megéhezem az unalomtól, a stressztől, társaságban, vagy csak úgy. Szükségem van a rendszerességre, amit egy diéta szab meg, a te módszeredet nem tudnám betartani.
2009. nov. 25. 16:12

Eszembe jutott valami, ahogy elolvastam a cikket. Egyszer azt mondta egy ismerősöm, hogy a nagymamája mindig azt mondta neki, hogy az asztaltól úgy kell felállni, hogy még éhes vagy.

Aki érti, annak nem kell magyaráznom, ez mit jelent. Aki nem érti, olvassa el még egyszer a cikket!

2009. nov. 25. 16:03
Ennél egyszerűbben is leadhatod a felesleget! Nem hinném, hogy a körülötted lévők jó szemmel nézik! Ez az én szememben beteges, semmi értelme, én így nem lennék boldog... Van ennél sokkal normálisabb ötletem a zsírpárnák "elűzésére"! Csak olvass tovább, és meglátod!

Ugrás a teljes írásra: Ne számolgasd a kalóriákat, ne diétázz!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook