Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Naponta többszöri alhasi "mocorgás" mitől lehet? fórum

Naponta többszöri alhasi "mocorgás" mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. febr. 24. 13:03

Menj orvoshoz,ő tud biztosat mondani neked.

Hiba lenne részünkről itt bármilyen diagnózist felállítani neked.Az viszont hogy 3 éve már nincs menzeszed és még csak 31 éves vagy,szerintem nagyon korai.

2012. febr. 24. 13:02

Nekem apró szurkálások voltak a terhesség elején, meg rosszullét, amikor tesztet csináltam és pozitív lett. Miért nem csinálsz még egy tesztet, hátha kimutatja, hogy mi újság?

3 éve nem volt menzeszed? Huhh, valami hormonális probléma?

2012. febr. 24. 12:59
Sziaszotok, véleményekre lennék kíváncsi, kb. 2-3 hete egészen alul az alhas vonalában naponta többször érzek olyan dobbanás szerű érzést. Két hete csináltam terhességi tesztet, de nagatív lett. Menceszem már három éve nem volt, ami a doki szerint nem zárja ki a terhességet, mert, ha beindul a peteérés és mindjárt meg is termékenyül, akkor elvileg létrejöhet a terhesség. 31 éves vagyok, van már egy 7 éves fiam. Amikor vele terhes voltam, akkor is éreztem hasonlót. Most teljesen bizonytalan vagyok. Nagyon sokszor ég a gyomrom is, a hasam felső része a köldök fölött megnőtt, de nem híztam. Gyakran van émelygésem és megint undorodom a tojásrántotta szagától. Szóval kicsit össze vagyok zavarodva. Nem vagyok felfúvódva. Tapasztalt már valaki ilyet közületek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook