Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon elrontottam! Mi lenne a legjobb megoldás? fórum

Nagyon elrontottam! Mi lenne a legjobb megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 4. 10:17
Keress egy harmadikat!
2012. ápr. 4. 10:14
Van egy barátom lassan egy éve, szeretem, de nincs meg az a szenvedély, az az őrült vágy... Egy buliban írtam egy másik fiúnak (már régóta flörtöltünk), hogy teljesen odáig vagyok érte... Ő ezt pozitívumként vette, és elkezdtünk sms-ezni... Majdnem találkoztunk is, de utolsó pillanatban lemondtam, mert nem tudtam volna megcsalni a párom. Viszont utána a srác még hívott párszor, és mivel nem tudtam h ő keres (számot töröltem), felvettem, és megint elgyengültem. Ezt meséltem a barátnőmnek telefonban, és meghallotta. Úgy tudtam kimagyarázni, h azt mondtam h ő hajtott rám. (ezt a részt hallotta a barátom a beszélgetésből). Viszont a baj, h ők ismerik egymást látásból, és félek hogyha (mivel egy helyre járnak bulizni) a párom "kiosztja", a srác pedig elmondja a teljes igazságot. És nem is attól félek hogy szakítunk (mert mint mondtam hiányzik a tűz), hanem mivel a másik srác elég "tehetős", hogy ő utána mit fog csinálni. Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás! A másik srácról egyébként kiderült h egy bunkó, anno azt mondta h nincs barátnője, most meg kiderült hogy már évek óta... Ekkora hülyeséget még soha nem csináltam! :( Mit tegyek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook