Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » NAGY vezetéknévhez milyen ĹÁNY nevet adnátok? fórum

NAGY vezetéknévhez milyen ĹÁNY nevet adnátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. dec. 22. 08:53

N-es kezdetűt, vagy különlegeset, mert a nagy tucatnév, ja és hosszút, ha már ilyen rövid.

pl.

Nagy Natália

Nagy Nadine

Nagy Norina - Nina becézés, ami ari egy kislánynak.

2012. dec. 22. 08:52
Nekem Anna örök ! Remélem, lesz egyszer lányom is!
2012. dec. 22. 08:50
Én Annát mondanék, de csak azért mert annak az egyik becézési lehetősége a Nina én meg ebbe a névbe vagyok manapság szerelmes, de szimplán a Nina nevet nem biztos bevállalnám, de az Izabella is nagyon szép, egyik nagynénémet hívják így, mi csak Bellinek hívjuk:)
2012. dec. 22. 08:50
Nekem most a Jázmin név tetszik. De ha a férjednek nem tetszik az, ami neked, akkor válasszatok 2 nevet neki.
2012. dec. 22. 08:49
Alíz, vagy Abigél...
2012. dec. 22. 08:47
tejem=velem :-D bocsi
2012. dec. 22. 08:46
Viktória
2012. dec. 22. 08:45

Sziasztok,biztos sokak számára ez egy egyszerű válasz,de most ez nagy dilemma a párom miatt.

Amikor a fiam vártuk voltak lány nevek is,de most csak egy név tetszik és olyan ami akkor mégcsak listán se volt.De párom nem akarja.

Nem tudom volt-e,igaz biztos hogy valamiért elragadott egy név ami hihetetlenül vonzó,ragaszkodsz hozzá...stb.Hát tejem ez van,végig néztem az utónévtárat a-tól z-ig de csak egy.Ezt a terhesség elején jött a fejembe.


A Fiamnál a lány nevek Jázmin,Nárcisz,Kira,Kiara meg nem tudom most ezekből max a Nárcisz jön szóba.

Amúgy a szerelem nevem az az Izabella :-D


Tudom hogy ízlések és pofonok nem is arra vagyok kíváncsi hogy kinek miért nem tetszik egy-egy név,nem akarok vitát.

ANNYIT KÉRNÉK CSAK HOGY MINDENKI A MAGA ÁLLTAL TETSZETŐS NEVEKET ÍRJA LE,mindenféle kötözködés nélkül,a másik ember megbántása nélkül.


Előre is köszönöm a kedves segítséget:-D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook