Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mosási nehézségek... fórum

Mosási nehézségek... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2015. aug. 15. 11:35

Hello,háziasszonyok!Segítsetek!

Az a gondom,hogy a ruháim nagyon hamar kifakulnak,tönkremennek,egy-egy helyen kikopnak,apró lyukacskák keletkeznek rajtuk,bár nem szakítottuk ki és hasonlók...Főleg a farmerokkal és a pólókkal járok így.Elöltöltős mosógépem van,nem a legolcsóbb öblítőt és mosóport használom,néha ecetet is használok.A ruhák nagyrészt kínaiban vásároltak,de még nem igazán volt,hogy egy farmer nálam bírta volna 1 évnél tovább...Ti hogy mossátok ezeket?Mindig betírtjátok,amik a kis papírra vannak írva?Csak mert,ha azokat bogarásznám,és midnent külön mosnék,sosem érnék a végére,édesanyám is úgy mosott midnent,hogy ami nem olyan piszkos,azt 30 fokon,vagy max 40-en,a fehéreket szokta fehérítővel 90 vagy 60 fokon.Nálunk olyan program van,amit használok,hogy 66 és 42 perces,mindegyik 1200 forgással,vagy 800-al.Nos,nem tudom,ez kinek mit mond,vagy mond-e valamit,de nem tudom,mit csinálok rosszul,esküszöm....Annyira fakulnak a ruhák,hogy nem is igaz....az első mosás után már...Szerintetek kellene színvédőt használnom?És ilyet,ha lehet ilyet írni ide?Esetleg privibe,légyszi.Vízlágyítót sem használok,Sopronban élek.Minden héten egyszer ecettel átmosatoma gépet egy programmal.Állítólag ez jó házi praktika...Azokat jobban kedvelem,de már nem vagyok biztos benne,hogy elég...Fogalmam nicncs,hogy védjem meg a ruháimat.....Légyszi,írjatok valami tanácsot!És légyszi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook