Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a hasam? fórum

Mitől fájhat a hasam? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. márc. 6. 10:41
A párommal kettesben élünk, én még tanulok, de csak néhány nap kell a suliba járnom - ez azért lehet lényeges, mert utazáskor kevés folyadékkal kell beérnem, ugyanis nagyon gyorsan "átér rajtam a folyadék". Tegnap reggel úgy keltem fel, hogy fájt a pocakom és enyhe hányingerem is volt. Ezzel nem gondoltam, hogy bármi baj is lenne. Sokszor kelek fel úgy, hogy bármi bajom lenne, ilyenkor, ha megiszok egy pohár vizet akkor máris jobban leszek. A napomat egy reggeli kávéval kezdem, ami a székletemet is beindítja utána pedig reggelizni szoktam, s ezután már minden rendben szokott lenni. De tegnap ez nem így ment. Egész nap fájt a pocim, ha álltam és behuztam aránylag jó lett, aztán pedig el kellett magam engedni, hogy jó legyen. De sehogy se találtam olyan helyzetet ami sokáig jó lenne és teljesen megszüntetné a dolgot. Ráadásul a hányingerem se akart elmúlni, bár miután ettem egy keveset jobban lettem. A sok ivás is segített, de mintha semmi nem lett volna elég. Arra isgondoltam, talán kevés volt az alvás így reggel tovább aludtam, de még most is megvan a pocak fájásom és enyhe hányingerem - mintha a semmi akarna kijönni belölem. Tegnap este végülis a szénsavas víz segített, és ezáltal tudtam büfizni. Arra gondoltam, ha nem változik semmi pénteken felkeresem az orvosom. De minek lehet ez a tűnete? Pedig úgy érzem minden rendben van... s mégis ez úgy az egész napomat el tudja rontani, mert kellemetlen. Van rajtam egy kis fölösleg is, s ha ezt a kis fölösleget megfogom a fájdalom is enyhül. Talán csak rossz kaját ehettem... vagy nem tudom...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook