Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit kell másként tennem? fórum

Mit kell másként tennem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit kell másként tennem?

1 2 3
2013. szept. 17. 14:31
Ikebanának igaza van. Ez egy ideális helyzetben működik, de mikor pl. azon kell gondolkodni, hogy hogyan hozza össze az ember a havi kosztpénzből a kaját, nincs mód halat, fehér húst,irdatlan mennyiségű gyümölcsöt/zöldséget stb. enni. . Ennék én, járnék én edzőterembe, fogok is, ha gazdag leszek! Addig meg marad az olcsó, ám de egészségtelen kaja, meg az esetleges otthoni torna, ami dög unalom szerintem. :D
2013. szept. 17. 12:40

Senki nem kötelez itt senkit, hogy egészségesen éljen vagy mozogjon többet. Ez egy döntés nem kötelező. Szerintem lehetetlen, hogy ha mozgásra még nincs is idő de egészséges étkezésre ne legyen..

Amúgy valaki egész életében szemét kaját eszik nem sportol esetleg más dolgokkal is gyilkolja magát (cigi) akkor pláne kell reménykedni, hogy ki tudja fizetni a hitelt mielőtt feldobja a pacskert..

2013. szept. 17. 12:33

Ikebana!

Én is Ezen gondolkoztam. NÁlunk a lakás szalad, így ha szabadnapom van, azt próbálom otthonná tenni, jelenleg, a férjem három műszakos, a gyerek még nem ovis és én három nap alatt 33 órát dolgoztam le (lesz ez több is). Egész nap állok, ami egyenes út a viszérhez, a munkahelyem stresszes, egész nap kínait eszek, ha eszek.

Csak abban reménykedem, hogy kifizetjük a hitelt és elindítjuk a gyereket az életben, mikor feldobom a pacskert.

Evvan.

2013. szept. 17. 11:36

A cikkben leírtak egy optimális esetben, amikor jólfizető állása, férje van valakinek- tágas és jól bererendezett lakása- max.1-2 jóltanuló és önálló gyereke- és összességében egy kellemes polgári életet él és már semmi más gondja nincs csak az, hogy egy kissé leadjon a súlyából vagy fittebb legyen, na akkor azt gondolom, hogy fontolóra veszi a cikkben kapott tanácsokat!

Azonban, ha bármelyik hiányzik, már kétes!

Ha nincs munkája és megélhetési gondjai vannak valakinek vagy nincs férje és egyedül neveli a gyerekeit vagy éppen most vették el a tetőt a fejük fölül vagy éppen a gyerekével kell minden este tanulnia, mert éppen szükséges - hát, azt gondolom, nem azon fog gondolkodni az illető, hogy milyen egészséges amit eszik, hanem, hogy tud mit enni adni. Ha pedig reggel rohan egyszerre 3 felé nem gondolom, hogy a napi 30 perc séta fogja foglalkoztatni.

Amit a cikkíró leírt, tehát ismétlétlem nagyon optimális esetben, igen, szemelőtt tartandó! Biztos vagyok abban is, hogy valóban hasznos tanácsok. :)Majdnem hogy "orvosi" tanácsok. :)

2013. szept. 17. 10:08
Napjainkban az átlagember életmódja hagy némi kívánnivalót maga után.

Legtöbbünkkel így van ez. Nem élünk egészségesen, gyorsételeket fogyasztunk, nem mozgunk eleget, és nem is pihenünk annyit, amennyi szükséges lenne. Mindez rendkívül sok veszéllyel járhat.

Ugrás a teljes írásra: Mit kell másként tennem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook