Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondolsz arról, mikor egy hajléktalan a kisgyerekével koldultat? fórum

Mit gondolsz arról, mikor egy hajléktalan a kisgyerekével koldultat? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. júl. 9. 00:41

Az a helyzet hogy lehet hogy nem is az anyja volt.Az ilyen hajléktalanok úgy használják a gyerekeket ahogy nem szégyenlik.Kézről kézre adják őket.

Én is felháborítónak tartom!

2011. júl. 9. 00:40

Nem vagy hülye. Csak az a baj, hogy az a pénz nem a gyerekre - de még az anyjára - sem lesz költve.

Én elvenném a gyereket a szülőktől.... ennyi.

2011. júl. 9. 00:39

Gyűlölöm,hogy vannak gyermekek,akiknek így kell felnőniük,és utálom,hogy nem tehetek semmit értük(az a pár forint nem releváns)

Az anyát nem sajnálom,ő felnőtt ember,úgy teszi tönkre az életét,ahogy akarja.

2011. júl. 9. 00:36
A minap reggel a metró aluljáróban vártam a metróra.Egy kislány éneklésére figyeltem fel.Kb 5 éves lehetett.Az anyja ölében ült a földön és népdalokat énekelt.gondolom az ovodában tanultakat.Nos amikor felfigyeltem az egyre hangosabban éneklő kislányra észrevettem hogy az anyja tartja a markát és sugdos a lányának halkan.gondolom buzdította.Elöntött a méreg hogy egy anya hogy használhatja ki /fel a gyerekét.ELAKARTAM MENNI.A körülöttem lévők mind gyűlölettel nézett feléjük.De aztán ahogy elindúltam eszembe jutott hogy ezzel nem az anyját büntetem.A kislány egyre hangosabban ,szinte torka szakattából énekelt annyira megsajnáltam olyan ártatlan kis hangja volt. Odamentem és adtam pénzt .Hüje vagyok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook