Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak, hogy legyen székletem? 2 műszakban dolgozom és délelőttös héten nem tudok wc-zni. fórum

Mit csináljak, hogy legyen székletem? 2 műszakban dolgozom és délelőttös héten nem tudok wc-zni. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 10. 18:55

Kipróbáltam sok mindent. Gyümölcsöt eszem, activiát is, iszok salaktalanító teát, járok heti 3 alkalommal edzőterembe (mozgás). Gyerekkoromban sem volt minden nap székletem. Mostanában odafigyelek az evésre, sok folyadék bevitelre. Odáig eljutottam, hogy ha nem megyek minden nap, fáj a hasam. Régen nem éreztem, hogy egyáltalán kellene. Most is minden bajom van. Munkahelyen szinte kapkodni kell egész nap. Hülye gyár miatt nincs idóm elmenni próbálkozni. Szél jön belőlem, nincs nap, mikor ne gázolnék. Nem szeretnék mesterséges hashajtókon élni, természetes úton szeretnék leülni tojni. Egy ideig minden nap volt, de egy délelőttös hét mindig bezavart. Már mit csináljak?

Most is leültem a wc-re, próbálkozni. A gáz jön belőlem rendesen, de más nem. Az lehet a probléma, hogy a székletem vége már belém poshadt és a többi nem tud miatta kijönni. Ezért fájhat a hasam. Ma gyógyszertárban voltam, vettem salaktalanító teát és valami bogyót is, ami tele van vitaminnal és elvileg rendbe teszi a beleket. Kiváncsi vagyok, mikor tojok végre. Majdnem 1 kg-mal több vagyok a mérlegen ez miatt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook