Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor jön a baba? fórum

Mikor jön a baba? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 13. 15:24

Kis környezetváltozás? Nyaralás a télben...?

Ha minden oké, jönnie kell, nyugalom;)

2014. jan. 13. 15:21

Tanácstalan vagyok...minden vágyunk egy baba lenne..

De...csak nem akar összejönni,pedig minden stimmel elvileg.

Mit lehet még tenni azon felül, hogy dolgozunk rajta?

Jöjjenek a praktikák??

Méhpempő, pozíciók, orvosi vizsgálta??


Sziasztok!


Azt hiszem a cikkemmel nem fogok sok újdonságot megosztani Veletek. Talán megnyugtat, hogy kiírom, talán kapok egy visszajelzést vagy éppen egy új javaslatot, nem tudom.

A férjemmel 8 hónapja próbálkozunk. Tervezett terhesség lenne. Az apróságot már mindketten szeretnénk. Voltam nődokinál, azt mondta minden ok. Férjem is túl van azon a bizonyos vizsgálaton...igyekszem nem rágörcsölni, de valahogy ez okozza nekem a legnagyobb kihívást. Ahogy az oldalt böngészem, és olvasom a fórumozók cikkeit...vannak, akik évek óta igyekeznek...egyre jobban bepánikolok...Relax, nyugi, jó gondolatok..Van esetleg annak valami jele, ha valaki terméketlen? Ovulációt figyelem, elvileg minden működik..akkor mi lehet a baj?

A munkám nem mondható stresszesnek, rendesen étkezünk, egészségesen élünk.

Az a legrosszabb, hogy nem vagyok egy irigy típus. De amikor körülöttem mindenki teherbeesik, csak én nem...ez rossz érzést vált ki belőlem. Ettől rossz lennék? Ez is befolyásolhatja a fogamzást? Egyáltalán ki lehet zárni ezeket a gondolatokat?? Próbálkozom, de nagyon nehéz.

Rosszul csinálnám?

Minden jót és szépet!

R

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook