Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudjuk "tisztelni" egymás véleményét, főleg ha az eltérő fórum

Miért nem tudjuk "tisztelni" egymás véleményét, főleg ha az eltérő (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 19. 18:19

Simán, csak ne akarja a saját véleményét senki lenyomni a torkomon.

A fent említett műsorok pedig egyáltalán nem érdekelnek:)

2013. márc. 19. 18:18
Én is tiszteletben tartom azt amit mások szeretnek, bár van amikor nem bírom megállni, hogy ne kérdezzem meg mégis mi a jó abban a műsorban. Viszont az nagyon idegesítő, hogy papám ő állandóan csak a hír tv-t vagy az echo tv-t akarja nézni, mamámnak nem hagyja, hogy arra kapcsoljon, amit ő szeretne nézni. Más csatornákon lévő műsorokat szíd, jó hangosan, hogy néha már majd megsüketülök tőle. Meg persze meglát egy színészt/színésznőt akit ő nem kedvel és rögtön szidja világba...de végülis ha más oldalról nézem őt, akkor meg lehet érteni, mert már nem fiatal és az öregek ilyenek.
3. cel
2013. márc. 19. 18:15
Már aki nem tudja. Ineligencia kérdése, hogy ki, hogyan viseltetik mások véleményével szemben, mennyire képes tolrálni az övétől eltérő véleményt.
2013. márc. 19. 18:13
Én tisztelem más véleményét és izlését.Mindenki nézze azt,amihez kedve van.Én is azt teszem:)
2013. márc. 19. 18:09

A most futó show műsorokról (Szombat esti láz, Nagy duett, stb.) alig van "egyforma" vélemény, vagy csak elvétve.

Miért nem tudjuk "tisztelni" egymás véleményét, főleg ha az eltérő?!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook