Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem ajánlott menstruáció alatt hajatfestetni? fórum

Miért nem ajánlott menstruáció alatt hajatfestetni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. máj. 9. 10:35
Erről még nem halottam,de a dauerolásról igen.
2007. máj. 7. 02:37

Én is hallottam erről, soha nem is festettem olyankor a hajamat. Viszont egyszer rávitt a szükség, egyszerűen muszáj volt akkor festetnem, s lőn csoda...semmi különbség nem volt! A festék ugyanannyi idő alatt fogta meg, nem kopott könnyebben, a színe se fakult, szóval, én már nem hiszek ebben. Most már bármikor megyek a fodrászomhoz:)


Szerintem, ez is mint e legtöbb dolog, egyén függő.

2007. máj. 6. 14:26
én is tapasztaltam, hogy nem fogja meg rendesen a festék a hajat, ha megvan... hogy miért, azt nem tudom...
2007. máj. 6. 14:04
Én csak a tapasztalatomat tudom leírni.Nekem olyankor a hajam minden tekintetben megmakacsolja magát,ledobja a színi össze vissza áll stb:)
2007. máj. 6. 14:03
Én is sokat hallottam ,hogy menstuáció allatt ne festessünk hajat ,szemöldököt semmit mert nem fogja be ,de ,én már festettem,mert sűrgös volt mennünk kellett valahová,és semmi gondom nem volt ,teljesen megfogta ,és semmivel sem volt másabb ,mint mikor nem menstruáltam.
2007. ápr. 13. 11:16
Néhány ismerősömmel megtörtént már, hogy nem sikerült a hajfestés ilyenkor, de nálam semmilyen káros hatása nincs. Ez egyénenként változik, a fodrásznőm is ezt vallja, mert nagyon sok a tapasztalata e téren.
2007. márc. 21. 17:38
én nem hallottam még erről hogy festeni nem lehet.én ilyenkor is szoktam hajat festeni és nem történik semmi.én ezt egyébként a dauer-nél hallottam hogy menszesz alatt nem lehet mert nem fogja be a dauer.
2007. márc. 14. 22:30
Ez már régi tévhit!!millió hajat festek menses alatt is,soha senkivel nem volt probléma!!!Nem dobja le és nem lesz más színű,ennek más oka van,ez biztos!!Régen voltak ilyen esetek,de akkor is inkább a szőkítéssel kapcsolatban hallottam,ma ez nem fordulhat elő(természetesen csak a minőségi festékekről állítom ezt)!!
2007. márc. 14. 17:34
Nnnnaaaa! Ilyenről sem hallottam még! :))))Nálam sosem okozott ilyen jellegű problémát!
2007. márc. 14. 16:35
Nekem egyátalán nem befolyásolt semmit a színen, meg semmin!
2007. márc. 14. 09:54
ÉN IS JÁRTAM MÁR ÍGY A SZÉPEN ELTERVEZETT TŰZPIROSBÓL NARANCSSÁRGA LETT!!! PEDIG ELŐTTE MÁR VAGY EGY ÉVE MINDIG EZT A FESTÉKET HASZNÁLTAM. AZÓTA FIGYELEK HOGY MIKOR FESTEK....
2007. márc. 14. 09:50
Nekem még nem volt ilyen tapasztalatom.
2007. márc. 14. 09:48
Ledobja a hajad a festéket! Jártam már így! Nem lesz tartós!!!!
2007. márc. 14. 09:41
Miért nem ajánlott menstruáció alatt hajatfestetni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook