Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nehéz megbocsájtani egy szülőnek? fórum

Miért nehéz megbocsájtani egy szülőnek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 26. 20:41
a kérdésre a válasz sztem: mert az ember azt "várja el"(a legpozitívabb értelembe) h egy szülő szeresse és mellette álljon!
2010. máj. 26. 20:37
pha kérdés van válaszolok:)
2010. máj. 26. 20:37

Röviden:


Párom született egy pár hónapos kapcsolatra:(

Nem házasodtak össze a szülők, el váltak útjaik:(

Párom anyja 83-ban elhúzott mint a vadliba...Németbe.itt maradt a párom az akkor már igen idős dédivel...aki akkor már 60 éves is elmúlt.

Párom gyerekként nem igazán tudta, hogy mit jelent a szülői szeretet....



Felnevelte a dédije...5 éve húnyt el:(

Párom egyedül maradt a szülők továbbra sem foglalkoztak vele...

Megismerkedtünk 2 éve...de én kis naiv azt hittem én segíthetek a családot összehozni.


Nem sikerült..

Párom anyja el van néha felhív de semmi...az apja megnősült elvett egy fiatal nőt most jön a baba, persze minek is egy ilyen fickónak gyerek?

Mikor még a páromon kívül van két gyereke...

Páromnak fáj, hogy szülei sem gyerekkorában, sem most nem igazán keresik a kapcsolat teremtést...

mindkettő éli világát nem gondolva, arra hogy van egy fiuk aki 34 éves...és még most is a múlton, a gyeremekkoron rágódik...

Párom eldöntötte, hogy megszakítja még azt is ami most van...

Ma írtam párom apjának egy levelet, hogy mondja meg nekem miért van ez így ahogy van?


Véleményeket várok, hogy mit lehet egyáltalán 34 év útán várni egy szülőtől?



SAJNOS ABBA NEM GONDOLNAK BELE, HOGY ÖREGEKKÉ VÁLNAK ÉS BIZONY JÓL ESNE A TÖRŐDÉS DE MI NEM FOGUNK VELÜK TÖRŐDNI...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook