Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért csak fehér lehet a fal a konyhában? fórum

Miért csak fehér lehet a fal a konyhában? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 20. 08:22

Szia!


Nekem is bordó a falam a konyhában, a plafon fehér. A konyhaszekrény fehér, a pult "köves". (olyan mintha apró kövek lennének elszórva a munkalapon). Sztem szép. ÉS!!! Nekem igen oici konyhám van, már ha konyhának lehet nevezni. Panel 1,5 szobás lakás konyháját ismered? Mérete Kb. 2m x 1,5m és 2,6m magas. Egy csík az egész és még a szekrény is bent van:) Szóval a konyha és egyéb helységek bármilyen színt felvehetnek, ami Neked tetszik és megy a bútorokhoz.

2009. dec. 20. 08:21
Nálunk jó élénk türkizzöld színű a konyha, a legélénkebb szín az egész lakásban. Ráadásul a pult és a fal kb 15 cm-es színes csempékből áll, kb 5-6 féle, szóval színkavalkád az egész. :)
2009. dec. 20. 08:12

Ezt ki mondta, hogy csak fehér lehet????

Nálam se fehér.

Amugy meg lehet venni külön konyhába és fürdőbe való festéket , le lehet mosni és birja a főzt,nem akarom leirni a nevét de egy nagy kutya van a reklámjában és D vel kezdődik a neve a festéknek.

17. azure_
2009. dec. 20. 07:58

Szerintem a fehér falfesték és a színes falfesték között nincs különbség higiénia szempontjából.

Nekünk napsárga a konyhánk.

2009. dec. 20. 07:58
Szerintem olyan legyen amilyet Te szeretnél☺ Nálunk a plafon fehér és a fal meg bordó!!!Nekem tetszik és ennyi, más nem érdekel!!! :-)
15. syria
2009. dec. 20. 07:54

Ízlések és pofonok...

Én nem tudnám elképzelni az életem egy olyan lakásban, ahol nem fehérek a falak. Mindenhol!

Nekem a fehér a tisztaság színe, ráadásul a fényt is jobban visszaveri, tehát világosabb is a lakás.

2009. dec. 20. 07:40

Nekem kicsi kockás pvc van a falon,könnyen tisztitható!:)

(párom tervezte konyhám van!)

2009. dec. 20. 07:27
Nálam zöld (és nem világoszöld!), a plafon pácolt faburkolat.
2009. dec. 20. 07:19
Nekünk kék a konyha.
2009. dec. 20. 07:10
Nekünk is sárga a konyhánk, imádom.
2009. dec. 20. 07:01
Bocs a hibákért, korán van még..:)
2009. dec. 20. 07:00
Az én teljes konyhabútorom mahagóni színű, a pultja fehér márványmintás. A konyhaasztal és a székek vörösek, a fal volt már narancs, most hangavörös, de hogy nem érezzem azt, hogy rám burul, a felső része és a plafon most fehér, korábban világos rózsaszín volt, és közepénél egy tapátacsíkkal el van választva. Valami olyannal, ani átmenet az alja és a teteje között. Nagyon szép szerintem és a csík felbobja.
2009. dec. 20. 06:54
Nálam sárga.
2009. dec. 20. 06:11
Én is rád bízom, de ha kicsi a konyhád, akkor minél világosabb. annál "nagyobb" hatást érsz el. Nekem is volt színes, nem szerettem. Ez teljesen egyén függő!
2009. dec. 20. 06:11
Miért ne lehetne színes? A kényesebb, zsírosodó, vizesedő, pucolandó helyekre gondolom úgyis csempét raktok. De szerintem az is nyugodtan lehet színes. Simán!! Gyönyörűek vannak. Én pont azt kérdezném, miért legyen a konyha mindig fehér, a fürdő mindig zöld? Elképzelésünk nincs, hogy tulajdonképpen mennyi féle szín létezik!!!
2009. dec. 20. 06:00
nem tudom,nálam sárga,szeinzem,nyugotan lehet szines,bármilyen szín,ami tetszik!
2009. dec. 20. 05:43

A konyhám nap sárga és narancs árnyalatai:)))

ott ahol főzök és a vizes blokk van, pasztell színű színes 10*10 csempék vannak :)))) legyen olyan amilyet szeretnélm úgy is Te vagy a főnők a konyhában :))))

2009. dec. 20. 04:58
Nem csak fehér lehet, de az a legtisztább szín, ezért konyhába általában fehérre festik a falat... Legegyszerűbb kijavítani, ha valami ráfröccsen.:)
2009. dec. 20. 04:58

Sziasztok!

Kitaláltam, hogy színes falat szeretnék a konyhába, de a család le akar róla beszélni, mert szerintük a színes nem higiénikus. Szerintetek is?

2009. dec. 20. 04:56
Miért csak fehér lehet a fal a konyhában?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook