Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt veled 10 évvel ezelőtt, és mit szeretnél 10 év múlva? fórum

Mi volt veled 10 évvel ezelőtt, és mit szeretnél 10 év múlva? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. okt. 4. 17:41

1998, ekkor született a lányom,

a nagyfiam ekkor kezdte az ovodát

benne éltem 1 nagyon rosz kapcsolatban, már tudom a saját gyengeségem miatt.

ebben az évben halt meg Keresztanyu, ez sok mindenre hatással volt.

1998 ban nem hittem abban hogy van aki képes szeretni engem a gyerekeimen kivűl

Most hiszem!!!


és 10 év múlva szeretnék hyógyultként egészségesen élni a 4 gyerkőcömmel meg valakivel akire Apaként nézhetnek fel a gyerekeim!

és szeretném ha addigra végre össze jönne még egy kislány az életembe

18. Nanda
2008. okt. 4. 17:09

10 évvel ezelött még nagyon szerelmes voltam,akkor alakult ki a kapcsolatunk.♥Boldogok voltunk és azt hittük mostmár minden sikerülni fog...

10 év múlva szeretném,ha minden nehézségen túl végre családom is lenne.

17. Arika
2008. okt. 4. 16:31

1998. az életem itt kezdett el egy kicsit "téves " mederbe folyni...


-hazajöttem Németországból ahol bébiszitterként dolgoztam nagyon jó pénzért! (Én barom!:( )

-majd elhelyezkedtem itthon egy gyermekkórházban..

-a legjobb barátnőm otthagyta a pasiját (aki az én volt pasim volt 4 évvel azelőtt!) és összeköltöztünk

Ezek után szuper életünk volt!!!

-dolgoztunk , buliztunk, éltük a felhőtlen boldog életünket!

-Megvettem ELSŐ mobiltelefonom!!! :D:D: kicsit nagy volt, kicsit nehéz, kicsit iszonyat drága! de kellett!;)

-beiratkoztam egy továbbképzésre...és relatíve egész jó volt az év !

(következőt ne kérdezz, mert az volt életem legrosszabb éve!!!)


10 év múlva:

-szeretném ha a szüleim, férjem szülei még mind egészséges lennének, és egy egy családi eseménynek velük együtt tudnánk örülni

-nagy lányom középiskolába fog járni, és remélem sikerül neki olyat találni, ahol képességeit csak fejleszteni tudják

-kisebb lányom 11 éves lesz, gondolom a nagyobbtól minden hülyeséget el fog tanulni!;)

-remélem hogy lesz két (de legalább 1) egészséges 8-9 éves kisfiam is!;)

-bízok benne, hogy tudjuk majd fizetni lakáshitelünket, tudjuk a gyerekeinket ruházni, etetni, iskolába, angolra, énekre, balettra, karatéra, síelni..stb . járatni!;)

- és remélem hogy 3-4 gyerekes anyaként 41 évesen azért lesz egy olyan szakmám, amit tudok végezni a gyerekek mellett is.

-a házasságom tuti biztos hogy ugyanilyen stabil lesz mint most, de remélem hogy több időt tudunk majd együtt tölteni illetve több időnk marad egymásra is!;)


húúúúú, és még sorolhatnám!;)


JA és a legfontosabb: remélem ,hogy 10 év mulva milliomosként, "szexbomba" formámban, koktéllal a kezemben, feküdhetek a óceán partján fekvő villám medencéjében!;) (már ha megnyerem a lottót, és miért ne??? persze ha nem lottózok az nehéz lesz, de a remény hal meg utoljára!!!:D:D:D)

16. tasara
2008. okt. 4. 16:21

10 évvel ezelőtt hittem abban, hogy lesz gyermekünk.


10 év múlva nem várhatom az unokámat.

2008. okt. 4. 15:57

10 éve azon gondolkodtam hogy hová megyek tovább tanulni.

Mi lesz 10 év mulva a lányom tovább tanulásán fogok már gondolkodni.

14. gpetra
2008. okt. 4. 15:43
10 évvel ezelőtt nagyon készültem az érettségire, 10 év múlva mi lesz? remélem, hogy 2-3 gyerek, normálisabb munka.
2008. okt. 4. 15:41

Nagyon tetszik ez a Fórum téma, kár, hogy nem nekem jutott eszembe!:D Nagyon elgondolkodtató a kérdés... Grat!:D


10 évvel ezelőtt ilyenkor októberben kezdte a lányom az óvodát a mini csoportban! Aztán benne éltem egy nagyon rossz házasságban, amiről már az anyakönyvvezető előtt is tudtam, hogy téves lépés!:( A lányommal + a férjemmel anyósoméknál laktunk egy 8 m2-es kis szobában. Az anyósom mániás depressziós volt, az apósom meg súlyos alkoholista...:( Talán ezekből is kiderül, hogy milyen csodás életem volt akkor!:(( És ami a legrosszabb, azt hittem, hogy soha nem tudok onnan elszabadulni a gyermekemmel! (De sikerült, igaz addig még el kellett telnie 5 kutya évnek!) Hirtelen ennyi jut eszembe 1998.-ról...


10 év múlva szeretnék ugyanolyan nagy boldogságban és harmóniában élni a lányommal és a férjemmel, mint most!:D (Ő persze már a 2. férjem, de a nagy Ő, akit 12 évesen ismertem meg és aki nekem lett teremtve!.D) Szóval szeretném, ha 10 év múlva is egészséges lennék én is és mindenki, aki fontos nekem! Akkor a lányom 23 éves lesz és remélem még tanulni fog, hogy önállóan tudjon dönteni az életéről, hogy soha senkire ne kelljen rászorulnia! Remélem boldog lesz valaki oldalán, aki olyan remek ember lesz, mint az én párom!:D És remélem akkorra én is tudni fogom végre, hogy mi az én hivatásom, amiért megszülettem, mert azt egyenlőre még keresem... Az is jó lenne, ha nem lennének anyagi gondjaink és egy szép családi házban élhetnénk a panel helyett! Hirtelen ennyi a kívánság listám!:D

2008. okt. 4. 15:23

Tíz évvel ezelőtt mentem férjhez(na jó 9 és fél), és 10 év múlva a 20. házassági évfordulómat szeretném ünnepelni, már egy NAGY családként...

Szeretnék emberekkel foglalkozni, és a gyógyításukban segédkezni...valamilyen módon...azt még nem tudom, hogy pontosan hogy, de az idő majd eldönti...

11. Mocori
2008. okt. 4. 14:52

10 éve ismertem meg a férjem, abban az évben érettségiztem. Nagyon boldog év volt!

...

10 év múlva szeretném, ha boldog édesanya lennék, szeretnék még egy gyerkőcöt és egy jó munkahelyet!

10. daroki
2008. okt. 4. 14:40

10 évvel ezelőtt halt meg az anyukám,ez az egész évre rányomta a bélyegét a hangulatomra,mindennapjaimra.De terhes is lettem a középső gyerkömmel,ami sokat lendített az akkori állapotomon:)

10 év múlva szeretnék egy jó melóhelyen dolgozni,és egészségben élni a kis családommal.

2008. okt. 4. 14:15

Nagy festésbe voltunk. Fogalmam se volt hogy a sz. gépet eszik vagy isszák. Na jó nyilván a rendelőbe láthattam ezt a "kütyüt".

10 év mulva élni szeretnék, legalább ilyen "egészségbe" mint most, jó lenne ha az unokám 5-6 éves lenne. A férjemmel is legalább így lennénk, és 1 nagyon fontos! Szeretnék ott dolgozni ahol most. 15 éves lesz akkor!!!!

2008. okt. 4. 14:09

10 évvel ezelőtt még férjnél voltam és egy boldogtalan kapcsolatban éltem.

De hogy mi lesz tíz év múlva,ezt senki sem tudhatja!

2008. okt. 4. 14:09
10 éve lettem mérlegképes könyvelő és nagyon büszke voltam magamra mert nagyon sok energiám volt benne. Akkor lett egy új kapcsolatom ami laza volt de 4 évig tartott és az a pasi változtatta meg a magamról alkotott képemet pozitív irányba. 10 év műlva valszeg két kisiskolás boldog anyukája leszek, és a családomról fogok gondoskodni. Talán a férjem üzleti ügyeibe fogok besegíteni.
2008. okt. 4. 14:02

11 evesen kezdtem tanulgatni a fozes es stb hazimunka rejtelmeit..raszorultam ;( (nem halt meg senki...MAS...)...elkezdtem hip-hop ot hallgatni...suliba jartam...kilogtam a sorbol...es mar kicsiken a velemenyem meg volt mindenrol ES KI IS MONDTAM..ha a tobbi 27 az osztalybol csinalt valamit es nekem nem tetszett nem csinaltam..es ki is mertem mondani...es mar akkor nem erdekelt hogy errol ki mit gondol...


10 EV MULVA szeretnek meg mindig a jelenlegi parommal lenni...sot vele laki..es gyerekem is lehetne mar akkorra..minimum 1...:)

remelem mindenki fog elni akkor meg akiket szeretek...es nem hal meg senki...

es jo lenne egy jo fizeto allas is...

( konyvelest vegeztem most meg sem konyvelo vagyok-pedig azt megfizetik..hat normalis vagyok en?? ) meg kell meg komolyodjak ahhoz hogy konyvelest vegezhessek...

2008. okt. 4. 14:00
fogalmam sincs, hogy mi volt tiz évvel ezelőtt, de hogy mi lesz tiz év mulva? szeretném, a lányom, vagy a fiam születésnapját ünnepelni. / most hétfőn volt az első inszeminációm, hiszem hogy egyben az utolsó is./
2008. okt. 4. 13:59

10éve mentem férjhez először,megszereztem a jogosítványt,dolgoztam,házra gyüjtögettünk.

10év múlva lesz 13 éves a fiam,boldognak és egészségesnek szeretném látni,továbbtanulásomat letudni,én is boldog szeretnék lenni,anyagi problémákat megoldva.

2008. okt. 4. 13:58

-10 évvel ezelőtt még közpéiskolába jártam,postás kisasszonynak tanultam.Akkor még mit sem sejtettem ebből a szaros nagybetűs életből.

-10 év múlva a kislányom,Lilike 11 éves lesz,szeretnénk szépen nevelni,boldogan élni a férjemmel,és remélem jobb lesz az anyagi életünk.

2008. okt. 4. 13:57
10 évvel ezelőtt terhes voltam a lányunkkal. Vagyis a szülőszobán vajúdtam vele. Hogy hol leszek 10 év múlva ? Még azt sem tudom,hol leszek 10 perc múlva!!!
2008. okt. 4. 13:54

10 évvel ezelőtt gyesen voltam a fiammal,Balázzsal,külön váltam az édesapjától,majd nem sok idő múlva megismerkedtem jelenlegi párrommal.

10 év múlva Balázs már 22 éves lesz ,remélem öröm teli lesz az élete és sok sikert fog elérni.A lányom,Niki 15 éves lesz,8.osztályból fog ballagni,remélem a pályaválasztásban megtalálja a számára legmegfelelőbbet.Én még akkor is dolgozni szeretnék és a párommal ugyan ilyen harmónikusan élni tovább,és együtt majd megöregedni!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook