Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lenne a helyes döntés? fórum

Mi lenne a helyes döntés? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 25. 18:56
Hű, nehéz helyzet... Nem mondom, hogy áldozd fel magad, mert az sem megoldás. Ha maradsz, ketten boldogok. Ha elmégy, mind3-an boldogtalanok lesztek. A kicsinek ott vannak a nagyszülők, de hiányozni fog az apja. Neked szintén hiányzik majd a férfi, akit szeretsz, a férfinek pedig hiányzik a gyerkőc. A helyedben utoljára megpróbálnék mindent helyretenni. Egy kedves mosoly (a szomorú szemekkel - ez meghatja a pasikat), egy-egy sokatmondó érintés, egy "nagyon szeretlek" érzést sugalló hosszabb ölelés, kedves szavak, és egy kis változtatás a külsőn talán elég lesz ahhoz, hogy ha a tűz nem is lobban fel újra, de a parázs erősebb lesz. Mindenki szereti, ha szeretik. Ha a párod nem elutasító veled, tehát ha megöleled, és nem tol el magától, szerintem próbálkozz még egy kicsit. Így, hogy azt írod, fontos vagy neki, mint ember és társ, biztos nem ellenséges veled, és tisztában van azzal, hogy szereted. Főleg, ha egyik oldalon sincs 3. Nem tudom, tényleg nehéz helyzet, de én a helyedben apró női praktikákkal megpróbálnám újra meghódítani. Légy erős, és sok kitartást kívánok! Légy nagyon boldog, bárhogy is döntesz!
2008. nov. 25. 18:48

Van egy több mint 10 éves kapcsolat, van egy gyerek is, óvodás korú. A kapcsolat már nem az igazi, egy jó ideje, főleg a férfi részéről, már úgy érzi egy ideje, hogy nem úgy szereti a párját, mint kellene, viszont nagyon fontos számára, mint ember és társ, és nagyon fontos a gyerek is. Nincs harmadik személy egyik oldalról sem, nincsenek nagy veszekedések, tányértörés, semmi csak kialudt a tűz.

A nőnek nincsenek rokonai barátai ott ahol élnek, de ha visszaköltözne a szüleihez, akkor a férfi nem találkozhatna olyan sokat a gyerekkel, mint szeretné és egyébként meg is tudja tenni, ha a nő a közös lakásban marad a gyerekkel. Viszont itt nagyon rossz a nőnek, mert minden a régi időkre emlékezteti őt, hiányzik a párja, mert még mindig szereti őt, csak azért engedte el, mert ha a férfi így látja, hogy boldogabb lehet, akkor próbálja meg. Viszont itt ebben a helyzetben ő nagyon szenved a magánytól, a szüleinél pedig, ha szüksége van, akkor ott vannak neki, ha a magány kell az is megvan.

Ez a nő én vagyok, és nagyon tanácstalan vagyok, a gyerek nagyon boldog lenne anyukáméknál, mert nagyon szereti őt, és szeret ott lenni, de akkor az apukájával csak ritkán találkozna, és ez fájna neki is és az apának is. Ha itt maradunk, akkor én szenvedek nagyon. Ha együtt maradunk, akkor a párom nem lesz boldog és valamilyen szinten én sem, hisz tudom, hogy nem szeretnek úgy, ahogy azt szeretném. Mit kellene tennem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook